
Ніж складаний туристичний Civivi Elementum Pocket, (8.9 см) 14C28N / Micarta оливковий
7 161 ₴
- В наявності
- Код: 161764
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Опис Ніж складаний Civivi Button Lock Elementum C2103B
_x000D_Складаний ніж C2103B є практичним кишеньковим інструментом. Він має зручну округлену форму рукоятку, а також спеціальну кнопку блокування. Завдяки чому ніж можна відкривати і закривати, і це абсолютно безпечно. Такий інструмент стане в нагоді в різних видах туристичної діяльності та активного відпочинку. Він забезпечений невеликою металевою кліпсою, рахунок якої може бути закріплений на кишені, на поясі або підвішений до сумки.
_x000D_Лезо моделі має форму drop point, яка дуже зручна як при виконанні ріжучих, так і колючих операцій. В основі клинка – сталь марки Sandvik 14C28N. Даний матеріал характеризується стійкістю до корозії і легко піддається заточуванню. Це досить міцна ножова сталь. Ручка ножа виготовлена із застосуванням мікарти. Композитний матеріал із льону та синтетичної смоли. Він виглядає чудово і забезпечує достатнє зчеплення.
_x000D_У ножа є кулькові підшипники. Він має повну довжину 21,3 сантиметра, а довжина клинка сягає 8,9 сантиметра. У закритому положенні довжина ножа дорівнює 115 сантиметрам. Важить ніж 95 грам. Товщина клинка – 3 міліметри.
_x000D_Характеристики:
_x000D_- _x000D_
- складаний ніж для щоденного застосування; _x000D_
- колір: оливковий; _x000D_
- лезо форми drop point; _x000D_
- є кліпса; _x000D_
- блокування за допомогою кнопки; _x000D_
- матеріал клинка: сталь марки Sandvik 14C28N; _x000D_
- ручка із мікарти; _x000D_
- є кулькові підшипники; _x000D_
- довжина повна ножа: 21,3 сантиметри; _x000D_
- довжина у закритому вигляді: 11,5 сантиметра; _x000D_
- довжина леза: 8,9 сантиметра; _x000D_
- товщина клинка: 3 міліметри; _x000D_
- важить ніж 95 грам. _x000D_
Артикул виробника: C2103B
id am-61109
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Колір | Оливковий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 95 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий |
| Довжина клинка | 8.9 см |
| Загальна довжина | 21.3 см |
| Колір рукоятки | оливковий |
| Тип ножа | складний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 7 161 ₴










