
Ніж складаний кишеньковий Civivi Elementum, (7.5 см) D2 / G10 фіолетовий
5 419 ₴
- В наявності
- Код: 161766
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Опис Ніж складаний Civivi Elementum C907V
_x000D_Складаний ніж Civivi Elementum C907V є компактним кишеньковим інструментом для щоденного застосування. Кулькові підшипники дозволяють швидко відкривати та закривати модель. Замок різновиду Liner Lock. Лезо форми drop point вважається універсальним, оскільки однаково ефективно виробляє як колючі, так і ріжучі рухи.
_x000D_В основі клинка – сталь марки D2. Це міцна сталь, яка добре зберігає гостроту. Ви можете легко заточити його самостійно, і це чудово, якщо ви використовуєте ніж кожен день. Однак будьте обережні з вологою та кислотами: D2 не є повністю нержавіючою сталлю. Отже мийте виріб після застосування, особливо коли (фруктові) кислоти, сіль або волога потрапили на поверхню.
_x000D_Рукоятка виготовлена зі склотекстоліту G10. Міцний та легкий матеріал із скловолокна та синтетичної смоли. Легка текстура чудово лежить у руці та забезпечує достатнє захоплення. Є зручна кліпса - з її допомогою ви можете закріпити цей інструмент на кишені, підвісити до пояса або прикріпити до сумки.
_x000D_Довжина загальна досягає 17,8 сантиметра, довжина у закритому положенні становить 10,2 сантиметра. Довжина клинка дорівнює семи з половиною сантиметрів. Товщина клинка дорівнює трьом міліметрам. Важить ніж 80 грам.
_x000D_Характеристики:
_x000D_- _x000D_
- складаний ніж для щоденного застосування; _x000D_
- колір фіолетовий; _x000D_
- кулькові підшипники; _x000D_
- замок різновиду Liner Lock; _x000D_
- лезо форми drop point; _x000D_
- є кліпса; _x000D_
- матеріал клинка: сталь марки D2; _x000D_
- матеріал рукояті: склотекстоліт G10; _x000D_
- довжина повна: 17,8 см; _x000D_
- довжина у закритому вигляді: 10,2 сантиметра; _x000D_
- довжина клинка: 7,5 сантиметрів; _x000D_
- товщина клинка: 3 міліметри; _x000D_
- вага: 80 грам. _x000D_
Артикул виробника: C907V
id am-61111
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Колір | Фіолетовий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 80 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий |
| Довжина клинка | 7.5 см |
| Загальна довжина | 17.8 см |
| Колір рукоятки | фіолетовий |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 5 419 ₴











