
Ніж складаний туристичний Civivi Baklash, (8.9 см) 9Cr18MoV / G10 синій
4 600 ₴
- В наявності
- Код: 161768
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Опис Ніж складаний Civivi Baklash C801C
_x000D_Складаний ніж Civivi Baklash C801C є кишеньковим інструментом для щоденного застосування. Цей ніж має широкий підпальцевий упор для комфортного захоплення та утримання. Він довгий і тонкий, а також має досить легку вагу. Порожнє шліфування. Кулькові підшипники сприяють простому та швидкому відкриття та закриття леза.
_x000D_Ножовим механізмом тут послужив різновид Liner Lock. Таким чином, ваші пальці у безпеці, коли ви використовуєте цей ніж. Він зручний та міцний. Форма леза називається drop point. Подібна форма леза дуже ефективна як при нарізуванні, так і наколюванні. В основі клинка – сталь марки 9Cr18MoV. Особливість сплаву – у наявності високого вмісту хрому, рахунок чого в нього хороші протикорозійні властивості. Сталь є копією 440B, додатково легована молібденом та ванадієм. Твердість клинка досягає 60 одиниць за шкалою Роквелла, що є досить високим показником для ножової продукції.
_x000D_Рукоятка моделі виконана зі склотекстоліту G10. Міцний та легкий матеріал із скловолокна та синтетичної смоли. Легка текстура чудово лежить у руці та забезпечує достатнє захоплення. Є комфортна кліпса, щоб можна було підвісити ніж на кишені, рюкзаку, прикріпити до пояса.
_x000D_Довжина загальна виробу досягає 206 сантиметра, довжина в закритому положенні становить 117 сантиметра. Довжина леза дорівнює 8,9 сантиметрам, а товщина – трьом міліметрам. Важить ніж 110 грам.
_x000D_Характеристики:
_x000D_- _x000D_
- складаний кишеньковий ніж для щоденного застосування; _x000D_
- колір чорний; _x000D_
- форма леза: drop point; _x000D_
- різновид замку: Liner Lock; _x000D_
- кулькові підшипники; _x000D_
- є кліпса для зручності фіксації; _x000D_
- лезо зі сталі марки 9Cr18MoV; _x000D_
- твердість клинка: 60 одиниць за шкалою Роквелла; _x000D_
- матеріал рукояті: склотекстоліт G10; _x000D_
- довжина загальна: 20,6 сантиметра; _x000D_
- довжина у складеному вигляді: 11,7 сантиметра; _x000D_
- довжина клинка: 8,9 сантиметра; _x000D_
- товщина клинка: 3 міліметри; _x000D_
- вага: 110 грам. _x000D_
Артикул виробника: C801C
id am-61114
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Колір | Синій |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 110 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | тактичний, мілітарі |
| Довжина клинка | 8.9 см |
| Загальна довжина | 20.6 см |
| Колір рукоятки | синій |
| Твердість клинка | 60 HRC |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 4 600 ₴









