
Ніж складаний Weknife Kitefin 2001H
16 443 ₴
- В наявності
- Код: 161772
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Опис Ніж складаний Weknife Kitefin 2001H
_x000D__x000D_ Складаний ніж Weknife Kitefin 2001G є гарним та тонким, легким інструментом, який підійде з метою щоденного застосування. Зручна та міцна рукоятка, модель характеризується, як фліппер – вона плавно відкривається та закривається, забезпечуючи вам безпечну експлуатацію. Керамічні кулькові підшипники роблять плавнішим хід леза, а керамічна стопорна кулька збільшує термін служби даного ножа._x000D_
_x000D__x000D_ Лезо має форму drop point, що робить ніж універсальним – він однаково добре справляється як з нарізуванням, так і з розколюванням. В основі клинка - сталь марки CPM S35VN з твердістю близько 61 одиницю за шкалою Роквелла. Це нержавіючий сплав, який добре утримує заточування._x000D_
_x000D__x000D_ Рукоятка ножа виготовлена з міцного та зносостійкого титану. Є кліпса для зручної фіксації ножа. Загальна довжина досягає 18,9 сантиметра, довжина у складеному вигляді дорівнює 10,8 сантиметрів. Клинок у довжину становить 8,2 сантиметри, а товщина леза – два з половиною міліметри._x000D_
_x000D__x000D_ Характеристики:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- складаний ніж для щоденного застосування; _x000D_
- сірий колір; _x000D_
- лезо форми drop point; _x000D_
- є кліпса; _x000D_
- матеріал клинка: сталь марки CPM S35VN; _x000D_
- твердість: 61 одиниця за шкалою Роквелла; _x000D_
- матеріал рукояті: титан; _x000D_
- довжина повна: 18,9 см; _x000D_
- довжина у складеному вигляді: 10,8 сантиметра; _x000D_
- довжина клинка: 8,2 сантиметри; _x000D_
- товщина клинка: 2,5 мм. _x000D_
Артикул виробника: 2001H
id am-61122
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | We Knife |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал рукоятки | Титан |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий |
| Довжина клинка | 8.2 см |
| Загальна довжина | 18.9 см |
| Колір рукоятки | сірий |
| Твердість клинка | 61 HRC |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 16 443 ₴









