
Ніж складаний кишеньковий Civivi Elementum, (7.5 см) D2 / Micarta зелений
4 769 ₴
- В наявності
- Код: 161833
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Опис складаного ножа Civivi Elementum C907T-E
_x000D__x000D_ Civivi Elementum - чудовий, компактний кишеньковий ніж EDC. Ця версія має чорне лезо з формою танто. Завдяки округлим формам і плавному ходу цей ніж точно сподобається кожному._x000D_
_x000D__x000D_ Ніж оснащений підшипниками, це дозволяє швидко відкрити ніж за допомогою фліпера. При відкритті лезо замикається суцільним замком для комфорту та безпеки. Це збереже пальці під час використання ножа._x000D_
_x000D__x000D_ Ручка складається зі сталевих вкладишів та особливого покриття Мікарта. Композитний матеріал з льону та синтетичної смоли. Це виглядає привабливо та забезпечує достатнє зчеплення. Слід відзначити, що матеріал довговічний, довго зберігається привабливий зовнішній вигляд. Гвинти на ручці виготовлені з нержавіючої сталі._x000D_
_x000D__x000D_ Лезо виконано зі сталі D2. Це міцна інструментальна сталь, яка добре зберігає гостроту. Його легко заточити в домашніх умовах, що дуже зручно, якщо ніж використовувати щоденно. D2 не повністю нержавіюча сталь. Тому слід очищувати ніж після кожного використання, особливо після контакту з кислотами, сіллю або вологою. Твердість загартування леза 58-60HRC. Фінішне покриття - Black Stonewashed, воно чудово маскує подряпини при регулярному використанні._x000D_
_x000D__x000D_ Для додаткової зручності є отвір для шнурка. Кліпса для носіння в кишені майже непомітна, металічна в чорному кольорі._x000D_
_x000D_Особливості:
_x000D_- _x000D_
- довжина ножа у відкритому стані складає 177,6 мм; _x000D_
- лезо танто з чорним покриттям із D2; _x000D_
- товщина леза – 3 мм; _x000D_
- замковий механізм відкривання ножа з нержавіючої сталі; _x000D_
- кліпса для кишені та отвір для шнурка; _x000D_
- покриття леза Black Stonewashed. _x000D_
Артикул виробника: C907T-E
id am-61804
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Колір | Зелений |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 78.98 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 75.2 мм |
| Довжина рукояті | 102.4 мм |
| Загальна довжина | 177.6 мм |
| Колір рукоятки | зелений |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
- Ціна: 4 769 ₴








