
Ніж складаний Civivi Elementum C907W
4 769 ₴
- В наявності
- Код: 161835
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Опис складаного ножа Civivi Elementum C907W
_x000D__x000D_ Elementum – нова модель повсякденного складаного ножа від CIVIVI. Дизайн оригінальний і збалансований. Ніж виготовлений з якісних матеріалів. Elementum - ергономічний та надзвичайно функціональний. Ніж має отвір для шнурка, кліпсу, гладкий та акуратний фліпер та лайнер-лок для надійної фіксації._x000D_
_x000D__x000D_ Матеріал леза D2 – сталь, яка найчастіше використовується для виготовлення ножів . Вона збагачена хромом на 12%, тому сталь не можна віднести до категорії нержавіючої, але добре протидіє корозії. Важливою перевагою такого леза є те, що воно довго тримає гостру ріжучу кромку і характеризується непоганою ударною в'язкістю._x000D_
_x000D__x000D_ Фінішне покриття леза - Black Stonewashed, воно добре виглядає в поєднанні з дерев’яною ручкою. Завдяки такому покриттю добре маскуються дрібні подряпини при регулярному використанні._x000D_
_x000D__x000D_ У відкритому стані плавник утворює міні-захист, щоб рука не ковзала по лезу. Додатково на лезі вирізана опора для великого пальця._x000D_
_x000D__x000D_ Ніж зі зручною ручкою, має накладки з натуральної деревини, тому вона приємна на дотик і добре тримає тепло._x000D_
_x000D__x000D_ Модель ножа Civivi Elementum відмінно підходить для походів, також для використання в домашніх умовах. В дизайні ножа немає нічого зайвого, завдяки ручці з деревини такий аксесуар виглядає елегантно._x000D_
_x000D__x000D_ Ніж додатково оснащений кліпсою для зручного носіння в кишені._x000D_
_x000D_Особливості:
_x000D_- _x000D_
- зручний механізм відкриття ножа – фліпер; _x000D_
- стильний дизайн і практичність; _x000D_
- довжина ножа складає 177 мм; _x000D_
- міцність леза HRC 59-61; _x000D_
- механізм відкриття ножа – плавник. _x000D_
_x000D_ _x000D_
Артикул виробника: C907W
id am-61806
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 75.4 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 75.2 мм |
| Довжина рукояті | 102.4 мм |
| Загальна довжина | 177.6 мм |
| Колір рукоятки | дерево |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
- Ціна: 4 769 ₴








