
Ніж складаний Ganzo G6805-GB синьо-зелений
1 168 ₴
- В наявності
- Код: 161852
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Опис ножа Ganzo G6805, синьо-зеленого:
_x000D__x000D_ Модель Ganzo G6805 - це універсальний ніж, який однаково ефективний як в якості EDC інструменту, так і клинка для туристичних цілей. Даний ніж має просту в догляді конструкцію складного типу, яку можна непомітно носити в кишені одягу, рюкзака або зберігати в бардачку автомобіля на екстрений випадок._x000D_
_x000D__x000D_ Клинок моделі G6805 має одну з найпоширеніших форм серед складних ножів — drop point. Завдяки високим спусків ніж швидко заточується, при цьому від користувача не потрібно спеціальних навичок в даній справі. Довжина клинка дорівнює 86 міліметрів, а товщина — 2.8 міліметрів._x000D_
_x000D__x000D_ Матеріал клинка - сталь 8Cr14MoV, яка загартована до значення 57 HRC. Це бюджетна марка, яка при всій своїй доступності характеризується стійкістю до зносу і іржавіння. Дані якості метал придбав за рахунок високого вмісту хрому і вуглецю: перше становить робить сталь несприйнятливою до корозії, а друге — збільшує її міцність, дозволяючи застосовувати інструмент в складних завданнях, де не уникнути високих навантажень._x000D_
_x000D__x000D_ Гострий клинок Ganzo g6805 утримується за допомогою замка Liner lock — класичного запірного механізму, який часто використовується в EDC ножах завдяки простоті експлуатації. Клинок замикається за допомогою лайнера, сталевої пластини, яка не дає інструменту скластися в непередбачений момент._x000D_
_x000D__x000D_ Виробник потурбувався про ергономіку ножа і доповнив його рукоять склотекстолітовими (G10) накладками сірого кольору. Вони кріпляться на конструкції за допомогою пари гвинтів і мають шорстку поверхню, щоб модель не вислизала з руки під час використання. Довжина рукояті становить 112 міліметрів і підходить власникам долоні будь-якого розміру._x000D_
_x000D__x000D_ Конструкція G6805 важить всього 105 грам, тому вона мінімально відчувається в сумці або в кишені одягу під час носіння. Для фіксації ножа на кишені або поясі призначена сталева кліпса, положення якої можна змінювати на основі особистих переваг власника. У хвості інструменту знаходиться невеликий наскрізний отвір. У нього можна протягнути темляк в якості декоративного елемента або додаткової підстраховки інструменту, щоб він не випав з руки при ударних навантаженнях._x000D_
_x000D_Характеристика:
_x000D_- _x000D_
- універсальний складний ніж для туризму і EDC; _x000D_
- колір - синьо-зелений; _x000D_
- матеріал клинка - сталь 8Cr14MoV; _x000D_
- твердість сталі - 57 HRC; _x000D_
- форма клинка - Drop Point; _x000D_
- тип заточування - прямий; _x000D_
- тип запірного механізму - замок Liner Lock; _x000D_
- матеріал накладок на рукояті - склотекстоліт G10; _x000D_
- довжина в розкладеному положенні - 198 міліметрів; _x000D_
- Довжина клинка - 86 міліметрів; _x000D_
- Товщина клинка - 2.8 міліметрів; _x000D_
- Довжина рукояті - 112 міліметрів; _x000D_
- товщина рукояті - 13 міліметрів (без урахування кліпси); _x000D_
- Вага - 105 грам. _x000D_
Артикул виробника: G6805-GB
id am-62497
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 105 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 112 мм |
| Довжина клинка | 86 мм |
| Довжина рукояті | 112 мм |
| Загальна довжина | 198 мм |
| Марка сталі | 8CR14 |
| Матеріал рукоятки | склотекстоліт G10 |
| Твердість клинка | 57 HRC |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складанний |
| Тип товару | Ножі |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Товщина клинка | 2.8 мм |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 1 168 ₴











