
Ніж складаний кишеньковий Civivi Odium, (6.7 см) D2 / G10 чорний
4 249 ₴
- В наявності
- Код: 161864
- +380 (67) 249-48-482ий номер

Опис складаного ножа Civivi Odium C2010E
_x000D_ _x000D_Civivi Odium C2010 - це компактний і досить легкий кишеньковий ніж, розроблений Ferrum Forge Knife Works.
_x000D_ _x000D_Ferrum Forge Knife Works відома у всьому світі майстерня, яку створив американський найфмейкер Елліот Вільямсон (Elliot Williamson) разом зі своїм братом Крісом (Chris Williamson) ще у 2009 році. Завдяки дідусям брати отримали свої перші ножі у чотирирічному віці. Тоді і почалась любов хлопців до мечів та ножів. Згодом це переросло в створення своїх власних моделей у гаражі. Елліот вивчив принципи металургії, зробив перші ескізи і почав кувати прямо там. Процес створення він знімав на стару цифрову камеру і викладав на YouTube, що принесло йому популярність в багатьох куточках світу. Вироби користувались популярністю і згодом фірма значно виросла. Ціллю братів було створення хороших інструментів, які люди хочуть використовувати. Майстри взяли все, чому навчилися за всі роки напруженої роботи з проектування та виготовлення ножів, як успішної, так і невдалої, і об'єдналися з найкращими виробниками у світі, щоб створити виробничу лінію кишенькових ножів для всіх та кожного, хто може використати ніж. Саме тому з’явилась така модель як Civivi Odium C2010.
_x000D_ _x000D_Він відрізняється практичністю, підходить для щоденного використання. Такий ніж допоможе виконати багато різноманітних завдань. Завдяки компактним розмірам виглядає стримано, але досить привабливо.
_x000D_ _x000D_Цей ніж швидко відкривається за допомогою фліпера або отвору для великого пальця. При відкритті лезо замикається суцільним замком. Таким чином, використання ножа не тільки комфортне, але і безпечне.
_x000D_ _x000D_Ручка складається зі сталевих вкладок, виготовлена з матеріалу G10. Це достатньо міцний і легкий матеріал зі скловолокна, а також синтетичної смоли. Завдяки приємній текстурі гарно лежить у руці та забезпечує достатнє зчеплення.
_x000D_ _x000D_Механізм фіксації вкладок дозволить відкривати ніж максимально плавно та надійно блокувати його для безпечного використання. Для цього є шарнірний стрижень з керамічним кульковим підшипником. В ручці також є фурнітура Torx з нержавіючої сталі. Такі сталеві елементи роблять складаний ніж більш стильним.
_x000D_ _x000D_Лезо виготовлено зі сталі D2. Це міцний матеріал, який добре зберігає гостроту. Важливий плюс – можна легко заточити лезо самостійно, що досить зручно, якщо використовувати його кожен день. D2 не повністю нержавіюча сталь, після роботи з кислотами і вологою слід ретельно протирати ніж, щоб продовжить строк його експлуатації.
_x000D_ _x000D_Особливості
_x000D_ _x000D_- _x000D_
_x000D_
- лезо чорного кольору зі сталі D2; _x000D_ _x000D_
- відкриття ножа одним рухом за допомогою фліпера та отвору для великого пальця; _x000D_ _x000D_
- текстурована ручка з матеріалу G10; _x000D_ _x000D_
- загальна довжина ножа складає 157 мм; _x000D_ _x000D_
- двостороння кишенькова кліпса для глибокого носіння. _x000D_ _x000D_
Артикул виробника: C2010E
id am-62688
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 70.8 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 67.2 мм |
| Довжина рукояті | 90 мм |
| Загальна довжина | 157.2 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
- Ціна: 4 249 ₴







