
Ніж фіксований тактичний Civivi Circulus, (5 см) 10Cr15CoMoV сірий з бусиною з титану 6AL4V
5 510 ₴
- В наявності
- Код: 161866
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Civivi Circulus C22012-2
_x000D__x000D_ Civivi Circulus – кишеньковий ніж з фіксованим лезом, створений за тією самою схемою, що й Minimis, має трохи загострений кінчик. Ніж спроектований Остапом Хелом (Ostap Hel) – штатний дизайнер та виробник ножів та спорядження на замовлення з Польщі. Він змалку мав здібності до малювання. У підлітковому віці Остап виявив живий інтерес до ножів та холодної зброї загалом, оскільки захопився середньовіччям та зброєю, спорядженням лицарів. Близько року він пропрацював учнем у майстерні зброяра та отримав певний досвід, зокрема, традиційні технології виготовлення зброї та обладунків середньовічних лицарів. З того часу він почав шукати власні дизайнерські рішення та розпочав довгий шлях від перших слюсарних робіт до використання верстатів з ЧПУ при створенні ножів у формуванні власної майстерні. Сьогодні Остап Хел – досить відомий дизайнер, що проектує та створює кастомні ножі та спорядження EDC. Незважаючи на те, що у своїх роботах він ґрунтується на базовій геометрії, плавних переходах та золотому перетині, Остап не боїться експериментувати з новими формами та ідеями._x000D_
_x000D__x000D_ Скелетована форма допомагає зменшити загальну вагу аксесуара. Ніж настільки невагомий, що ви можете не відчувати його в руці. В комплект входить кишеньковий футляр для легкого та зручного носіння та шнурок, який допоможе вам його не загубити._x000D_
_x000D__x000D_ У комплекті з ножем є темляк з фірмовою бусиною CIVIVI. Ніж додатково оснащений кліпсами._x000D_
_x000D__x000D_ Ніж виконаний із сталі 10Cr15CoMoV. Це сталь з корозійностійкими властивостями, за характеристиками схожа з VG-10. В залежності від термічної обробки, ця сталь може мати твердість від 58 до 64 HRC. Такий тип сталі має досить високу зносостійкість, гарно тримає ріжучу кромку завдяки наявності ванадію в складі._x000D_
_x000D__x000D_ Додатково лезо покрите Stonewash, така поверхня дозволяє приховувати невеликі подряпини. Невелика товщина леза в поєднанні з шліфуванням Flat Grind забезпечує відмінну геометрію ріжучої кромки та надзвичайну ефективність різання._x000D_
_x000D__x000D_ За рахунок високого вмісту хрому та молібдену матеріал має високу стійкість до корозії, тому доволі часто така сталь використовується для виготовлення кухонних ножів._x000D_
_x000D__x000D_ Сталь 10Cr15CoMoV має середню за складністю заточку._x000D_
_x000D__x000D_ Ланцюжок такого ножа неймовірно міцний і легкий. Civivi Circulus буде надійним супутником протягом багатьох років для потреб EDC, зручно завжди тримати під рукою._x000D_
_x000D__x000D_ Футляр виготовлений з кайдекса. Завдяки встановленій кліпсі можна закріпити на поясі або краю кишені._x000D_
_x000D_Особливості
_x000D_- _x000D_
- сталь 10CR15CoMov з покриттям Stonewash; _x000D_
- ланцюжок із титановою намистиною і шнурок із паракорду; _x000D_
- ручка є частиною цілісної сталі 10CR15CoMov з покриттям Stonewash; _x000D_
- якісний чохол Kydex. _x000D_
Артикул виробника: C22012-2
id am-62692
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 28.7 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | туристичний , мисливський , рибальський |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 50 мм |
| Довжина рукояті | 76 мм |
| Загальна довжина | 126 мм |
| Колір рукоятки | сірий |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Чохол / піхви | Є |
- Ціна: 5 510 ₴










