
Ніж складаний туристичний Civivi Brazen, (8.8 см) D2 / G10 бордо
4 769 ₴
- В наявності
- Код: 161868
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Опис складаного ножа Civivi Brazen C2023B
_x000D__x000D_ Brazen – нова модель складаного ножа від Civivi. Зовнішній вигляд ножа відразу привертає увагу, лезо у формі танто, виготовлено з якісної сталі D2. Розкрити ніж можливо двома способами: за допомогою шпильки або фліпера._x000D_
_x000D__x000D_ Ручка з G10 відрізняється ергономічністю, має спеціальну підпальцеву виїмку, тому добре лежить у руці. Завдяки таким особливостям у поєднанні зі зручною кліпсою та отвором для темляка цей ніж зручний і максимально збалансований за основними параметрами._x000D_
_x000D__x000D_ Матеріал леза D2 – популярна ножова сталь у світі. Вона збагачена хромом, не відноситься до повністю нержавіючих, але добре протидіє корозії. При щоденному використанні добре тримається гостра ріжуча кромка, ніж характеризується непоганою ударною в'язкістю. Рекомендується мінімальне обслуговування ножа після використання, особливо якщо він контактував з кислотами, сіллю або вологою._x000D_
_x000D__x000D_ Лезо додатково вкрите Black stonewashed, що дозволяє приховати дрібні подряпини, які з’являються з часом._x000D_
_x000D__x000D_ Ручка червоного кольору з надійного матеріалу G-10, який виконаний на основі склотканини та епоксидної смоли. Важливий плюс G-10 - міцність, вологонепроникні властивості та ударостійкість. Покриття піддається обробці та фарбуванню._x000D_
_x000D_Особливості:
_x000D_- _x000D_
- лезо Tanto з нержавіючої сталі D2; _x000D_
- поверхня ручки з G10, текстурована зі зручними виїмками для пальців для зручного захоплення; _x000D_
- подвійні шпильки для великого пальця та фліпер для легкого та простого розкривання ножа; _x000D_
- двостороння кліпса для кишені забезпечує зручне носіння на правій або лівій стороні. _x000D_
_x000D_ _x000D_
Артикул виробника: C2023B
id am-62697
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Стан | Новий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 108.4 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Довжина рукояті | 114.7 мм |
| Загальна довжина | 202.7 мм |
| Колір рукоятки | бордовий |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип замку | Liner Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
- Ціна: 4 769 ₴








