
Ніж фіксований тактичний Civivi Tamashii, (10.3 см) D2 / G10 чорно-сірий
6 680 ₴
- В наявності
- Код: 161878
- +380 (67) 249-48-482ий номер

Опис ножа Civivi Tamashii C19046-1
_x000D_ _x000D_Civivi Tamashii C19046 — це гарний фіксований ніж, розроблений Бобом Терзуолою.
_x000D_ _x000D_Боб Терзуола – один із найвідоміших у світі найфмейкерів. Боб італієць американського походження. Він створив чимало культових моделей ножів і з фіксованим, і зі складеним лезом.
_x000D_ _x000D_Боб – людина, яка ввела у найф мейкерство використання нових матеріалів, наприклад кайдекс, титан та скловолокно G10. Він перший поставив шайбу на обух фолдера для відкривання ножа однією рукою та перший, хто почав використовувати на складниках кліпсу для носіння на кишені. Тобто все те, що зараз здається звичайним та загальноприйнятим, почалося саме з цього майстра.
_x000D_ _x000D_Боб Терзуола – автор книги про конструкцію складаного тактичного ножа, за якою навчалося не одне покоління найфмейкерів. Взагалі, Боб дуже багато часу присвятив розробкам та створенню якісного тактичного ножа. Девіз майстра (під назвою бренду на його сайті) - "Nonquam Secundum", що означає "Другий ніколи". На цьому словосполученні базується вся філософія найфмейкера – найвища якість та бездоганність.
_x000D_ _x000D_Форма ручки, фальшивий край леза роблять цей ніж дійсно особливим, максимально функціональним та практичним. Загострене лезо дозволяє виконувати точну роботу. Цей ніж ідеальний для щоденного використання.
_x000D_ _x000D_Лезо виготовлено зі сталі D2. Цей матеріал добре зберігає гостроту, відрізняється міцністю. Його легко заточити, що зручно, якщо ніж використовується регулярно. Однак варто пам’ятати, що D2 не повністю нержавіюча сталь. Високий вміст хрому в інструментальній сталі (10-13%) забезпечує D2 кращу стійкість до корозії, ніж більшість високовуглецевих сталей. Рекомендується очищати ніж після використання, особливо після контакту з фруктовими кислотами, вологою та сіллю. Покриття леза – сатин, що дуже приємне на дотик.
_x000D_ _x000D_Конструкція ручки ножа особлива, дуже зручна для щоденного використання. Чисті, прості лінії надають ножу витонченого, мінімалістичного та практичного дизайну. Виготовляється вона з якісного та надійного матеріалу G10. З часом він не втрачає привабливий вигляд. Ручка гарно лежить у руці, є спеціальні виїмки для великого пальця для надійного захвату. Забезпечується максимально комфортне та безпечне використання.
_x000D_ _x000D_Ви можете носити Tamashii в чохлі з kydex, що входить у комплект. За допомогою кліпси можливо легко зафіксувати ніж у кишені.
_x000D_ _x000D_Особливості
_x000D_ _x000D_- _x000D_
_x000D_
- сталеве лезо D2 з гарною обробкою; _x000D_ _x000D_
- чорна ручка G-10 з канавкою для пальців для комфортного розміщення в долоні; _x000D_ _x000D_
- міцна стаціонарна конструкція леза, яка є надійною, може використовуватись у складних умовах; _x000D_ _x000D_
- кріплення T-Clip, чохол Kydex і шнурок для носіння. _x000D_ _x000D_
Артикул виробника: C19046-1
id am-62712
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 125.8 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | туристичний , мисливський , рибальський |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 103.3 мм |
| Довжина рукояті | 120.2 мм |
| Загальна довжина | 223.5 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 4.5 мм |
| Чохол / піхви | Є |
- Ціна: 6 680 ₴






