
Ніж складаний туристичний Ruike M126-TZ, (9.1 см) steel 154СМ / TC4 (титан) сірий
6 030 ₴
- В наявності
- Код: 161962
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
Опис складаного ножа Ruike M126-TZ:
_x000D__x000D_ Модель M126-TZ — це суцільнометалевий EDC ніж складаного типу, який призначений для застосування в задачах різного рівня складності. Інструмент має простий і водночас стильний дизайн, який стане прикрашенням повсякденного образу, а якісні матеріали продовжують термін служби ножа незалежно від інтенсивності навантажень._x000D_
_x000D__x000D_ Клинок Ruike M126-TZ має довжину 91 мм і товщину 3.1 мм, тому може застосовуватися не тільки в силових роботах, а й у ситуаціях, де необхідний ідеально рівний та точний різ. Сталь клинка — американська марка 154СМ, яка належить до преміальних матеріалів завдяки високій корозійній стійкості та тривалому збереженню гостроти леза. Обробка сталі за технологією Bead Blast робить поверхню матовою, приховуючи дрібні подряпини, що виникають під час експлуатації. Клинок має пряме заточування і є простим у догляді — для заточування та правки леза можна використовувати абразиви середньої або дрібної зернистості._x000D_
_x000D__x000D_ Блокування клинка здійснюється подвійним механізмом: замком Frame Lock із допоміжним замком Beta Plus. Цей метод дозволяє уникнути випадкового закриття конструкції, здатного поранити пальці. Завдяки кульковальницям із високовуглецевої хромованої сталі ніж швидко відкривається. Він фіксується у розкритому положенні однією рукою, що полегшує експлуатацію та дозволяє заощадити час._x000D_
_x000D__x000D_ Основна частина руків’я, довжина якого досягає 122 мм, виготовлена з титану ТС4 з ідеально гладкою, відполірованою поверхнею. Титан відрізняється низькою питомою вагою, що позитивно відбивається на вазі всього ножа, що складає 109 грамів. З правого боку руків’я є металева кліпса. Вона виготовлена з металу та є однопозиційною._x000D_
_x000D__x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- суцільнометалевий EDC ніж складаного формату; _x000D_
- матеріал клинка – сталь 154СМ твердістю 58-60 HRC; _x000D_
- тип заточування – прямий; _x000D_
- обробка клинка методом Bead Blast; _x000D_
- тип замку – Frame Lock + Beta Plus; _x000D_
- матеріал руків’я – титановий сплав TC4; _x000D_
- довжина клинка – 91 мм; _x000D_
- товщина клинка – 3.1 мм; _x000D_
- довжина руків’я – 122 мм; _x000D_
- у розкритому положенні довжина ножа становить 213 мм; _x000D_
- вага – 109 г; _x000D_
- є однопозиційна кліпса. _x000D_
Артикул виробника: M126-TZ
id am-63333
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Колір | Сірий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 109 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 91 мм |
| Загальна довжина | 213 мм |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип | кишеньковий |
| Тип замку | Frame lock |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
- Ціна: 6 030 ₴










