
Ніж складаний кишеньковий Ruike M661-TZ, (7.4 см) steel 154СМ / G10 чорний
6 030 ₴
- В наявності
- Код: 161963
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Опис складаного ножа Ruike M661-TZ:
_x000D__x000D_ Модель M661-TZ є вдосконаленою версією ножа P661-B — одного з найпопулярніших інструментів в асортименті бренду Ruike. Ніж зберіг початковий дизайн, але зміни торкнулися матеріалів — оновлена модель стала ще міцнішою і при цьому відчутно легшою._x000D_
_x000D__x000D_ У клинку застосовується преміальна сталь 154СМ американського виробництва. Марка вважається однією з найкращих у своїй ціновій категорії, оскільки має збалансований склад. У ній міститься вуглець 1.1% і хром близько 14%, що робить метал особливо міцним та нержавіючим. Сталь піддається кріогенній обробці, тому її твердість досягає високої планки близько 58-60 HRC. Форма клинка — normal blade з довгою різальною крайкою, пряме заточування якої дозволяє акуратно різати матеріали незалежно від їхньої щільності. Довжина клинка — 74 мм. Лезо відрізняється товщиною 3.5 мм, що дозволяє йому ефективніше впоратися з підвищеними навантаженнями без появи сколів._x000D_
_x000D__x000D_ За плавне розкриття конструкції відповідає кульковальниця, а за утримання леза у відкритому вигляді — замок Frame Lock. Модель можна привести в бойову готовність одним помахом руки за допомогою шпенька і так само закрити її, що дозволяє відчутно підвищити комфорт експлуатації. В основі клинка, в області обуха можна знайти множинні насічки. Вони виконують функцію упору під палець, якщо потрібно проколоти твердий предмет або виконати інструментом особливо важку роботу._x000D_
_x000D__x000D_ Модель M661-TZ зберегла впізнаваний дизайн базового ножа. Одна сторона руків’я виготовлена зі сплаву титану ТС4, інша сторона має доповнення у вигляді жароміцної накладки зі склотекстоліту G10. Застосування титану не тільки підвищує стабільність конструкції, але й знижує її вагу до 60 грамів з урахуванням односторонньої кліпси для прихованого носіння._x000D_
_x000D__x000D_ Особливості:_x000D_
_x000D_- _x000D_
- складаний EDC ніж, оновлення моделі P661-B; _x000D_
- матеріал клинка – преміальна сталь 154СМ; _x000D_
- твердість клинка – 58-60 HRC (кріогенна обробка); _x000D_
- форма клинка – normal blade; _x000D_
- тип заточування – прямий; _x000D_
- замок – Frame Lock; _x000D_
- для відкриття призначений шпеньок; _x000D_
- наявність упору під палець для виконання силових робіт; _x000D_
- матеріал руків’я – склотекстоліт G10 + титан ТС4; _x000D_
- довжина клинка – 74 мм; _x000D_
- товщина клинка – 3.5 мм; _x000D_
- повна довжина ножа у розкритому вигляді – 169 мм; _x000D_
- вага – 60 г; _x000D_
- передбачена металева кліпса для прихованого носіння. _x000D_
_x000D_
Артикул виробника: M661-TZ
id am-63335
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 60 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина клинка | 74 мм |
| Загальна довжина | 169 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Твердість клинка | 58-60 HRC |
| Тип | кишеньковий |
| Тип замку | Frame lock |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | normal blade |
- Ціна: 6 030 ₴










