
Ніж фіксований тактичний Civivi Elementum, (10.1 см) D2 / Micarta чорний
6 147 ₴
- В наявності
- Код: 162059
- +380 (67) 249-48-482ий номер
_x000D_
_x000D_
Опис ножа Civivi Fixed Blade Elementum C2105B:
_x000D__x000D_ Популярність ножа Civivi Elementum надихнула бренд на створення аналога з фіксованим клинком. Він має ідентичний дизайн, розроблений з упором на зручність та універсальність, тому модель можна використовувати не лише в тактичних цілях, а й під час активного відпочинку._x000D_
_x000D__x000D_ Основну увагу приковує до себе клинок drop point кольору вороного крила. Матеріал леза — інструментальна сталь D2 з високим вмістом хрому, тому марка не боїться тривалого впливу води та протистоїть окисленню у разі контакту з хімічними речовинами. Метал загартований до твердості 59-61 HRC._x000D_
_x000D__x000D_ Повна довжина ножа сягає 215.3 мм, серед яких 101 мм припадає на клинок. У конструкції передбачено рифлений упор під великий палець та захисна гарда._x000D_
_x000D__x000D_ Плашки на руківʼї виготовлені з мікарти. Це електроізоляційний матеріал, який не вбирає вологу та запахи, не деформується у разі температурних коливань і зберігає цілісність при ударних навантаженнях. У хвості руківʼя закріплено паракорд. Вага моделі дорівнює 125 грамам._x000D_
_x000D__x000D_ До набору з ножем входять піхви з Т-подібним затискачем, що спроєктований ножовим майстром Бобом Терзуола. Піхви виготовлені з кайдекса — акрил-полівінілхлоридного матеріалу з високою термопластичністю та здатністю відштовхувати вологу. У піхвах передбачено наскрізний отвір для зливу надлишку води._x000D_
_x000D_Характеристики:
_x000D_- _x000D_
- тактичний ніж із фіксованим клинком; _x000D_
- матеріал клинка – сталь D2; _x000D_
- твердість клинка – 59-61 HRC; _x000D_
- тип заточування – прямий; _x000D_
- матеріал руківʼя – мікарта; _x000D_
- повна довжина ножа – 215.3 мм; _x000D_
- довжина клинка – 101 мм; _x000D_
- товщина клинка – 3.5 мм; _x000D_
- довжина руківʼя – 114.3 мм; _x000D_
- товщина руківʼя – 12.5 мм; _x000D_
- вага – 125 г; _x000D_
- до комплекту входить паракорд і піхви з кайдекса. _x000D_
_x000D_ _x000D_
Артикул виробника: C2105B
id am-64332
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 125 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | туристичний , мисливський , рибальський |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 101 мм |
| Загальна довжина | 215.3 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | D2 |
| Матеріал рукоятки | мікарта |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Чохол / піхви | Є |
- Ціна: 6 147 ₴









