
Бездротова колонка - портативна акустика Gelius Start X GP-BS1002X чорна
762 ₴
- В наявності
- Код: 78152
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Портативна bluetooth-колонка Gelius Start X BS1001x Black
Більшість людей шукають портативну колонку, що підходить для повсякденного життя. Надійну, із сучасним дизайном, який стане чудовим доповненням до їхнього офісного столу або навіть до їхньої домашньої системи об'ємного звучання. інших цікавить міцна колонка, яка зможе витримати їхній активний спосіб життя.
У Gelius вирішили це завдання і створили колонку Gelius Start X з елегантним дизайном із технологією True Wireless Stereo.
Чому варто вибрати Gelius :
- - Компактний і зручний розмір колонки.
- - Стильний дизайн + світлодіодна підсвітка,
- - Продумане керування,
- - Швидке під'єднання.
- - Якісний звук
- - великий запас автономності.
Сучасний і вишуканий дизайн Бездротова колонка Gelius GP-BS1002x із сучасним і міцним дизайном виготовлена з матеріалів найвищої якості.
Сучасний дизайн впишеться в будь-який інтер'єр вашого способу життя.
Додайте до свого повсякденного життя справжній бездротовий звук або візьміть із собою в незабутній пригода.
Об'ємний звук Gelius Start X — це високоякісна акустична система, яка здатна видавати чистий і збалансований звук, з насиченими басами та дзвінкими високими нотами. Завдяки цій колонці, ви можете зробити свою вечірку де завгодно, увімкнути музику та насолоджуватися нею.
Легка та компактна колонка, з вбудованим джерелом живлення, прекрасно впишеться в активне життя сучасного користувача. Заповніть свій простір справжнім звуком
Акустика має діапазон під'єднання понад 10 метрів, що досить велике, щоб заповнити будь-яку кімнату високоякісним звуком.
Оптимізований бездротовий зв'язок із технологією Bluetooth 5.4
Це робить Start X ідеальним варіантом для використання на відкритому повітрі,на пляжі чи біля басейну, де існує можливість контакту з водою.
Звук, що сяє
Дайте своїй музиці новий вимір з нашою аудіо-колонкою, яка оснащена стильним LED-підсвічуванням.
Насолоджуйтеся потужним звуком, супроводжуючи його захоплюючим світловим ефектом.
Bluetooth 5.4
Start X - високоякісна аудіо-колонка, що пропонує неперевершений звук та безперешкодне підключення завдяки Bluetooth 5.4.
Захоплюйтеся чистим та потужним звуком у будь-якому місці без обмежень, завдяки передовим можливостям цієї компактної та інноваційної аудіо-колонки.
Звукова магія
Start X - невелика за розмірами, але потужна аудіо-колонка з вражаючою потужністю динаміка в 6 Вт.
Цей дивовижний динамік дозволяє вам насолоджуватися якісним і потужним звуком, незалежно від своєї компактної конструкції.
LED підсвічування
Функція відтворення TF і USB
Bluetooth версія: 5.4
Робочий діапазон: до 10 метрів
Розмір: 80 x 80 x 105 ммp>
Динамік: 52 мм
Вихідна потужність динаміка: 6 Вт
Частота динаміка: 60 Гц-18 кГц
Напруга / ємність акумулятора: 1200 мАг
Час зарядки батареї: 2-3
Артикул GP-BS1002x
id mk-00000097450 STH0028929
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gelius |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 6 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | USB, micro USB, jack 3.5 мм, AUX-вхід |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card |
| Особливості | Підключення до телевізора, Функція гучного зв'язку, Підключення до ПК |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній, Прогумований пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Час автономної роботи | 6 годин |
| Ступінь захисту | IPX6 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 105 мм |
| Глибина | 80 мм |
- Ціна: 762 ₴





