
Цифровий осцилограф FNIRSI DSO152 жовтий
1 774 ₴
- В наявності
- Код: 53898
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Цифровий осцилограф FNIRSI DSO152
FNIRSI DSO152 – це практичний і економічний портативний одноканальний осцилограф з частотою дискретизації 2,5 Мвиб/с у реальному часі, аналоговою смугою пропускання 200 кГц і повним набором функцій запуску (одиночний, нормальний і автоматичний). Він підходить як для аналізу періодичних аналогових, так і для неперіодичних цифрових сигналів, а також з його допомогою можна вимірювати напруги до ±400 В. Осцилограф працює в автоматичному режимі (кнопка AUTO), який дає змогу відображати виміряну форму сигналу без складних налаштувань.
FNIRSI DSO152 оснащений 2.8-дюймовим РК-екраном з високою роздільною здатністю 320×240 пікселів. Вбудований високоякісний літієвий акумулятор ємністю 1000 мАг забезпечує до 4 годин безперервної роботи при повному заряді батареї.
Особливості
- Ергономічний і портативний
- Інтелектуальний захист від перевантаження
- Ефективний і точний
- Вбудований високоякісний літієвий акумулятор ємністю 1000 мАг
- Підтримка 8 видів автоматичних вимірювань
- Автоматичне налаштування
- Оновлення прошивки
- Порт Type-C для заряджання
id pzp-8206
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fnirsi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Форм-фактор | Портативний |
| Смуга пропускання | 0.2 МГц |
| Кількість каналів | 1 |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 68.3 мм |
| Висота | 19.5 мм |
| Вага | 0.1 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
- Ціна: 1 774 ₴







