-25%

Цифрові електронні ваги Xiaomi Mijia Electronic Kitchen Scale KGJ001T black
1 402 ₴
1 054 ₴
- В наявності
- Код: 53900
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваги кухонні Xiaomi MiJia Electronic Kitchen Scale (KGJ001T)
Дизайн і матеріали
Сучасний і мінімалістський дизайн ваг Mijia робить їх стильним доповненням до інтер'єру будь-якої кухні. Завдяки високоякісним матеріалам, ваги не тільки красиві, але й довговічні.
Точні вимірювання
Навіть найскладніші рецепти стануть простішими з цими вагами. Вони надають дуже точні вимірювання з мінімальною похибкою, що дає змогу готувати без помилок.
Зручність екрана
Яскравий і чіткий дисплей показує вагу продуктів у зручній і зрозумілій формі. Це робить процес зважування ще простішим і зручнішим.
id pzp-7593
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 3 кг |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Компенсація тари | Так |
| Тип елементів живлення | 2 AA |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вимірювання об'єму рідини | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| Одиниці виміру | Грам, Мілілітри |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Вага | 0.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 054 ₴







