
Детектор прихованої проводки FNIRSI WD-01 yellow
2 280 ₴
- В наявності
- Код: 53907
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Детектор прихованої проводки Fnirsi WD-01
Сканер FNIRSI-WD-01 - це універсальний детектор 6-в-1, що надає користувачам більше можливостей для виявлення у стінах/підлогах прихованих: метал, проводку і навіть дерево. Для індикації прилад має дисплей, звукову та світлодіодну сигналізацію. Вбудований акумулятор заряджається через роз'єм типу С.
Корпус приладу виконаний з натяком на дизайн та ергономіку. З боків виїмки з рифленням для зручності хвату. Кнопки вибору режимів прогумовані. На передню глянсову панель наклеєна захисна плівка. На задній частині, де безпосередній контакт зі стіною дві смужки м'якого ворсистого матеріалу, щоб не пошкодити досліджувану поверхню.
По центру корпусу отвір, обрамлений світлодіодними індикаторами, там знаходиться детекторна котушка. Світлодіоди показують відстань до об'єкта дослідження: зелений - далеко, червоний - поряд.
Кнопка увімкнення, перезавантаження та роз'єм для заряджання втоплені в ніші на нижній частині приладу. Динамік пищить теж звідти. На верхньому торці немає нічого. Екран оснащений постійним підсвічуванням, він динамічно відображає досить багато інформації.
Режими роботи:
- Визначення металу (магнітного та не магнітного)
- Визначення проводів під напругою
- Визначення дерева
Характеристики:
- Глибина виявлення сталі: 120 мм
- Глибина виявлення міді: 100 мм
- Глибина виявлення кабелю: 40/50 мм
- Глибина виявлення деревини: 20/38 мм
- Акумулятор: 3,7 В 300 мАг
- Порт для заряджання: тип С, 5В 0,5 А
- Час автономної роботи: 2 години
- Авто-вимкнення: після 5 хвилин простою
- Робоча температура: -10...+50°С
- Розміри: 138х68х22 мм
- Вага: 122 р.
id pzp-8703
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fnirsi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Автоматичне відключення | 5 хв |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Глибина виявлення | |
| Максимальна глибина виявлення | 120 мм |
| Виявлення чорних металів | 120 мм |
| Виявлення кольорових металів | 100 мм |
| Виявлення проводки під напругою | 50 мм |
| Виявлення деревини | 38 мм |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина | 138 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 22 мм |
| Вага | 122 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | жовтий |
- Ціна: 2 280 ₴










