
Навушники JBL Tune 210 - дротова гарнітура з мікрофоном і однокнопковим пультом керування rose gold (JBLT210RGD)
899 ₴
- В наявності
- Код: 78156
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Внутрішньоканальні вакуумні навушники JBL TUNE 210, передають потужний та насичений звук JBL Pure Bass та мають невеликі розміри.
- Підключення - 3.5 мм
- на проводі розміщений мікрофон,
- технологія "Pure Bass",
- алюмінієві вставки
Особливістю гарнітури є наявність однієї кнопки на кабелі, яка здатна виконувати декілька функцій. Вона допоможе легко керувати відтворенням музики та так само легко відповідати на вхідні дзвінки, не відволікаючись від прослуховування улюблених пісень. Також модель оснащена вбудованим мікрофоном, який дає змогу не лише слухати музику, а й вести переговори.
Навушники JBL TUNE 210 мають плоский кабель, що не сплутається, та досить легкі, щоб з комфортом носити їх кілька годин поспіль.
Коли в дорозі ви здійснюєте hands-free дзвінки, навушники з мікрофоном JBL TUNE 210 усувають сторонні шуми, дозволяючи насолоджуватися чистими дзвінками на ходу.
У комплект навушників входить зручний та міцний мішечок для переноски, тож ви з легкістю зможете брати їх із собою в будь-яку подорож.
Внутрішньоканальні навушники JBL TUNE210 - ідеальний варіант для повсякденного використання.
Артикул виробника: JBLT210RGD
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навушників | Вакуумні |
| Одностороння гарнітура | Ні |
| Тип підключення | Вакуумні |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Тип роз'єму | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Форма роз'єму | L-подібний |
| Тип кріплення | Без кріплення |
| Матеріал амбушюра | Силікон |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Мікрофон | Розміщений на дроті |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Гарнітура |
| Функції та можливості | Функція відповіді на дзвінок |
| Підтримка об'ємного звуку | 2.0 |
| Кількість мікрофонів | 1 |
| Чашки | Круглі |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | комплект амбушур |
| Підсвічування | немає |
| Частотний діапазон | 20 - 20000 Гц |
| Підключення | дротове |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Конструкція мікрофона | мікрофон на дроті |
| Динаміки (мембрана) | до 10 мм |
| Активне шумозаглушення (ANC) | немає |
- Ціна: 899 ₴




