
Вентилятор нашийний Neck Fan Life3 FA14 синій
950 ₴
- В наявності
- Код: 53912
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Вентилятор Jisulife Neck Fan Life3 FA14 blue
Твоя персональна прохолода
Портативний нашийний вентилятор Jisulife FNL03R з 5 швидкісними режимами гарантує комфортну прохолоду навіть у спекотну погоду. Завдяки ергономічному дизайну та полегшеній вазі він ідеально підходить для використання на вулиці, в офісі, вдома або у подорожах. Вентилятор зручно носити на шиї – це дозволяє звільнити руки та займатися своїми справами, насолоджуючись освіжаючим вітерцем.
Комфорт протягом усього дня
Вентилятор має зручний гнучкий дизайн, завдяки чому він практично не відчувається на шиї та не сплутує волосся навіть на найвищій швидкості. Прилад виготовлений із якісних матеріалів, які забезпечують міцність та довговічність конструкції. Полегшена вага вентилятора робить його комфортним для носіння протягом тривалого часу. Спеціально сконструйовані повітропроводи направляють потік освіженого повітря таким чином, щоб забезпечити максимально ефективне охолодження за будь-якої температури навколишнього середовища.
5 швидкісних режимів
Jisulife пропонує 5 режимів роботи, які дозволяють вибрати оптимальну інтенсивність повітряного потоку залежно від твоїх потреб у охолодженні. Ти зможеш вибрати легкий вітерець для комфортного охолодження у приміщенні або потужний потік повітря для швидкого охолодження на вулиці у спеку.
Тиха робота
Вентилятор Jisulife FNL03R працює практично безшумно, що робить його ідеальним для використання в офісі, громадському транспорті та інших людних місцях. Ти зможеш носити його на шиї протягом усього дня, насолоджуючись прохолодою та не створюючи дискомфорту для оточуючих.
Цілий день без підзарядки
Насолоджуйся приємною прохолодою і не хвилюйся про дефіцит заряду. Вентилятор оснащений вбудованим акумулятором ємністю 4 000 мА.год, який забезпечує тривалий час роботи – від 3 до 16 годин, залежно від вибраного режиму. Для підзарядки акумулятора скористайтеся універсальним портом Type-C, на підзарядку до 100% піде приблизно 4-5 годин.
id ci-1192937
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jisung |
| Тип вентилятора | Радіальний |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 206 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 0.256 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 950 ₴











