
Зовнішній акумулятор (павербанк) Rivacase VA1083 30000mAh 65W чорний
2 990 ₴
- В наявності
- Код: 53923
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Павербанк (Powerbank) Rivacase VA1083 30000mAh 65W Black
Універсальний powerbank-акумулятор підвищеної ємності з наглядним цифровим LED-дисплеєм, трьома виходами (USB А + 2хUSB С), підтримкою технологій швидкої зарядки Quick Charge 3 та USB Power Delivery 3, високою вихідною потужністю до 65 Вт і стильним дизайном пластикового корпусу. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2025 року, призначений для домашнього та виїзного використання.
Орієнтований на широкий круг мобільних користувачів. Може застосовуватись для зарядки ноутбуків з портом USB C, смартфонів, планшетів, портативних ігрових консолей та інших спектра сумісних пристроїв: Bluetooth-навушників, гарнітур та колонок, smart-годинників, LED-ліхтарів, action-камер, букридерів, батарей дронів, навігаторів тощо. Також powerbank-акумулятор Rivacase Rivapower VA1083 здатний стати портативним резервним джерелом енергії під час блекауту, в дорожніх та похідних умовах, тобто в ситуаціях, коли використання мережевих зарядних пристроїв неможливе.
При відключеннях електроенергії може живити низьковольтну систему LED-освітлення та підтримувати роботу домашнього мережевого обладнання, наприклад, Wi-Fi-роутера та 3G/4G-модема. Енергії, запасеної у вбудованій Li-Pol батареї, вистачить для 3,5-4 повних зарядок типового смартфона середнього класу з акумулятором 5000 мАгод. Для успішної роботи з потужністю 65 Вт вимагає якісного кабелю з чипом E-Marker та сертифікацією на струм до 5А.
У цьому powerbank-акумуляторі виділяються підвищена ємність, підтримка швидкої зарядки, висока потужність до 65 Вт та портативність, що робить його ідеальним для блекаутів і виїздів на природу.
Артикул VA1083
id CG-00000012905
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Особливості | Ремінець на руку, Дисплей |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 65 |
| Функції заряджання | QC швидка зарядка 3.0 |
| Індикація | С дисплеем |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 620 г |
- Ціна: 2 990 ₴











