-10%

Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Robot Vacuum X20 Max
31 311 ₴
28 259 ₴
- В наявності
- Код: 165065
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Robot Vacuum X20 Max — робот-пилосос з вологим прибиранням для автоматичного підтримання чистоти в квартирі або будинку. Він збирає пил, крихти, волосся та шерсть, а система протирання підлоги освіжає плитку, ламінат і інші тверді покриття. Навігація, карти приміщень, зональні сценарії, розклад і керування через додаток дозволяють налаштовувати прибирання під різні кімнати. Модель корисна для щоденного догляду за підлогою без постійного ручного пилососа.
id mc-00-00008339
id mc-00-00008339
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 259 ₴