
Принтер Kyocera Ecosys PA2101cx (7050883)
18 979 ₴
- В наявності
- Код: 166398
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технологія друку: Лазерна
Максимальний формат друку: А4
Роздільна здатність друку: 1200 x 1200 dpi
Інтерфейси: USB
Артикул виробника: 7050883
id yc-7050883
Артикул виробника: 7050883
id yc-7050883
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kyocera |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 110C253NL0 |
| Вага (кг) | 22 кг |
| Дротове підключення | USB |
| Енергоспоживання | Друк: 345 Вт Режим готовності: 33 Вт Режим сну: 0.4 Вт |
| Колір | Білий |
| Максимальна роздільна здатність друку, dpi | 1200 х 1200 |
| Місткість вихідного лотка | Макс. вихідна ємність: 150 аркушів лицем вниз Макс. вхідна ємність з опціями: 550 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 550 аркушів |
| Призначення | Для малого офісу |
| Підтримка ОС | Усі сучасні операційні системи Windows, Mac OS X версії 10.8 або вище, UNIX, LINUX, а також інші операційні системи за запитом. |
| Підтримувані розміри паперу | Багатофункціональний лоток на 50 аркушів; 60–220 г/м2; A4, A5, A6, B5, B6, Letter, Legal, Custom (70 x 148 мм – 216 x 356 мм) Універсальна касета на 250 аркушів; 60–163 г/м2; A4, A5, A6, B5, B6, Letter, Legal, Custom (105 x 148 –21 |
| Розміри, см | 41 х 32.9 х 41 |
| Технологія друку | Лазерна |
| Тип | Принтер |
| Тип друку | Кольоровий |
| Час розігрівання | Приблизно 32 секунди або менше від моменту ввімкнення |
| Частота процесора | ARM Cortex-A53 single core 1.0GHz МГц |
| Швидкість монохромного друку | До 21 сторінки за хвилину у форматі A4 у кольорі та чорно-білому режимі |
| салони | 93 масштабовані шрифти для PCL/PostScript, 8 шрифтів для Windows Vista, 1 растровий шрифт, 45 штрих-кодів (наприклад, EAN8, EAN13, EAN128) з автоматичним генеруванням контрольних сум, а також підтримка двовимірних штрих-кодів PDF-417 під PRESCRIBE (PCL та |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 979 ₴


