
Багатофункціональний пристрій Canon Pixma TS3640 MEA ЧОРНИЙ (7085050)
6 559 ₴
- В наявності
- Код: 166459
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Друкуйте, копіюйте та скануйте, адже це дійсно просто!
Вам сподобається простота Canon PIXMA TS3640Компактний, доступний і простий у використанні — це ідеальний універсальний пристрійВін сумісний зі смартфонами, оснащений чітким 1,5-дюймовим монохромним РК-екраном і гарантує якісний друк тексту та фотографій.
Інтелектуальна простота
Завдяки компактному й сучасному дизайну цього принтера та його доступній ціні ви можете легко друкувати, сканувати й копіюватиЦе так просто!
Сумісність із вашими гаджетами
Ви можете друкувати, копіювати та сканувати з планшета або смартфона завдяки бездротовій сумісності та зрозумілому й простому інтерфейсу.
Неймовірно просте налаштування
Ви будете готові до роботи швидше, ніж будь-коли раніше, завдяки бездротовому зв’язку в один дотик і простішій процедурі налаштування.
Побачити, щоб повірити
Оновлення стану відображаються на неймовірно чіткому 1,5-дюймовому монохромному сегментному РК-екрані.
Жодних полів
Ви можете друкувати фотографії без полів розміром до 5 x 7 дюймів; фотографії 4 x 6 дюймів друкуються всього за 65 секундПід'єднуйтеся безпосередньо до камери за допомогою технології PictBridge (Wi-Fi).
Артикул виробника: 7085050
id yc-7085050
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6670C007BA |
| Бездротове підключення | Wi-Fi |
| Вага (кг) | 4 кг |
| Двохсторонній друк | Ручний |
| Дисплей | Сегментний монохромний РК-екран 3.8 см |
| Додаткові характеристики | Максимальний розмір документів: 216х297 мм |
| Дротове підключення | USB |
| Друк без полів | 13 x 18 см, 10 x 15 см, 13 x 13 см |
| Енергоспоживання | У вимкненому стані: прибл. 0,3 Вт У режимі очікування (під'єднання до комп’ютера за допомогою USB): прибл. 0,8 Вт (лампу сканування вимкнено) У режимі очікування (усі порти під'єднано): прибл. 1,3 Вт (лампу сканування вимкнено) Час переходу в різ |
| Картриджі, що можна придбати додатково XL / XXL | PG-445XL (чорний) CL-446XL (кольоровий) |
| Колір | Чорний |
| Кількість копій за цикл | 20 копій (макс.) |
| Максимальна роздільна здатність друку, dpi | 4800 x 1200 |
| Максимальне завантаження паперу | Задній лоток: макс. 60 аркушів (звичайний папір) |
| Призначення | Для малого офісу |
| Підтримка ОС | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1 Виконання операцій гарантується лише на ПК з попередньо встановленою ОС Windows 7 або пізнішої версії. macOS 10.15. 67~macOS 14 * Сумісність з ОС підтверджена під час запуску. Відвідайте Центр |
| Підтримка додатків | Програма Canon PRINT Графічний редактор Easy-PhotoPrint Програма Creative Park Функція Cloud link Canon Print Service Plugin (Android) Apple AirPrint Режим точки доступу WLAN PictBridge Mopria (Android) |
| Підтримувані розміри паперу | Звичайний папір: A4, A5, B5, Letter, Legal Фотопапір: 13 x 18 см, 10 x 15 см, 13 x 13 см [Нестандартний формат] Ширина 89–215,9 мм, довжина 127–676 мм |
| Режими копіювання | Копіювання документів, копіювання без полів |
| Ресурс картриджа (звичайний папір) | Кольоровий друк документів A4 Чорний: 180 стор. Чорний XL: 400 стор. Кольоровий: 180 стор. Кольоровий XL: 300 стор. |
| Ресурс картриджа (фотодрук) | Фотографія формату 10 x 15 см Чорний: 1445* фото Чорний XL: 3520* фото Кольоровий: 55 фото Кольоровий XL: 90 фото * При стандартному заповненні сторінки |
| Роздільна здатність сканування | 600 x 1200 точок на дюйм |
| Розміри, см | 43.5 x 32.7 x 14.5 |
| Стандартні картриджі | PG-445 (чорний) CL-446 (кольоровий) |
| Технологія друку | Струменева |
| Тип | Планшетний сканер для документів і фотографій із контактним сенсором зображення |
| Тип друку | Чорно-білий, Кольоровий |
| Тип паперу | Звичайний папір Фотопапір Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) Photo Paper Glossy Everyday Use (GP-501) Магнітний фотопапір (MG-101) Клейкий фотопапір (RP-101) Офісний папір Canon Red Label Superior (WOP111) Кольоровий папір Canon Oce Office Colour P |
| Швидкість кольорового друку | Прибл. 4 дюйм/хв |
| Швидкість копіювання | sFCOT: прибл. 27 с sESAT: прибл. 3,0 дюйм/хв |
| Швидкість монохромного друку | Прибл. 7.7 зобр/хв |
| Швидкість монохромного друку (двостороннього) | Керування вручну |
| Швидкість фотодруку | 10 x 15 см, без полів: прибл. 65 с |
| Щільність паперу | Звичайний папір: 64–105 г/м² Фотопапір Canon: до 275 г/м² |
- Ціна: 6 559 ₴






