
Акустична система центрального каналу з 25-мм твітером JBL Studio 625C Dark Walnut (JBLS625CDKW)
20 458 ₴
16 598 ₴
- В наявності
- Код: 53948
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Центральний канал JBL Studio 625C Dark Walnut (JBLS625CDKW)
JBL Studio 625C це колонка для центрального каналу, що має порівняно невеликі розміри, проте має напористий та енергійний звук. Корпус акустичної системи виготовлений з MDF та посилений внутрішніми стяжками для гасіння небажаних резонансів. Верхній та нижній кути фронтальної панелі JBL Studio 625C заокруглені, що забезпечує відсутність перевідбиття звукових хвиль та пов'язаних із цим спотворень. Колонка відрізняється дуже високою якістю виготовлення та завдяки відсутності видимих стиків панелей виглядає як моноліт. Ця модель має захисну сітку, яка фіксується за допомогою магнітних тримачів. Колонка комплектується чотирма гумовими опорами, які забезпечують хорошу механічну розв'язку від поверхні установки.
Акустична система JBL Studio 625C оснащена парою низькочастотних динаміків діаметром 5,25 дюйма з дифузорами PolyPlas, які мають високу жорсткість при невеликій вазі. Так як JBL Studio 625C має закритий корпус, басовики у колонці працюють у компресійному режимі. За рахунок невеликого обмеження на нижніх басах це дозволило отримати виключно сфокусоване та детальне звучання на мід-басі та середніх частотах. Таким чином, JBL Studio 625C відмінно відтворює діалоги та всі закадрові звуки, що є критично важливим для правильного сприйняття дії у фільмі.
У центрі передньої панелі JBL Studio 625C знаходиться твітер діаметром 25 мм, навантажений на рупор. При цьому блок ВЧ розташований таким чином, щоб забезпечити рівномірну діаграму спрямованості колонки в горизонтальній площині. За рахунок цього, для глядачів, що сидять збоку від екрану (навіть великої діагоналі), звуковий супровід завжди буде точно прив'язаний до дії у фільмі.
Колонка оснащена якісним фільтром розділення, виконаним з добірних компонентів. Для підключення кабелю від підсилювача призначена пара гвинтових позолочених клем, що гарантує надійне та довговічне з'єднання. Ця акустична система добре доповнить сучасний домашній кінотеатр, виконаний на базі колонок цієї серії.
Особливості:
- Рупорний ВЧ-динамік
- НЧ-динамік з дифузором PolyPlas
- Закрите акустичне оформлення, закруглені грані корпусу
Характеристики:
- ВЧ: 1 х 25 мм, компресійний дифузор виготовлений з алюмінію в рупорі (HDI)
- НЧ: 2 х 133 мм, дифузори виготовлені з полімерного матеріалу з додаванням целюлози
- Потужність підсилювача, що рекомендується: максимально 150 Вт
- Частотна характеристика: 64 Гц-40 кГц
- Чутливість: 85 дБ, 1M 2,83 В
- Номінальний опір: 6 Ом
- Частоти поділу: 1.7 кГц
- Тип корпусу: закритий
- Гриль: змінний
- Розміри (ВхШхГ): 440 х 190 х 190 мм
- Вага: 8,6 кг
Артикул JBLS625CDKW
id mr-00115811, smg-185337, smg-185338
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Полична |
| Призначення | Акустична установка |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Чутливість | 85 дБ |
| Мінімальна частота | 64 Гц |
| Максимальна частота | 40000 Гц |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 6 Ом |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Вага | 8.6 кг |
| Основні атрибути | |
| Тип харчування | від ресивера |
- Ціна: 16 598 ₴





