
Фронтальні акустичні колонки JBL Studio 620 (JBLS620DKW)
28 804 ₴
23 373 ₴
- В наявності
- Код: 53950
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Фронтальні акустичні колонки JBL Studio 620 Dark Walnut (JBLS620DKW)
Компактні двосмугові полички JBL Studio 620 можна з успіхом використовувати і в домашніх системах (стерео або багатоканальних), та в студіях звукозапису як моніторні. Колонки виконані в корпусах MDF з глибоким внутрішнім демпфуванням, яке робить їх практично повністю акустично інертними.
Як і всі моделі серії, JBL Studio 620 має закруглені кути передньої панелі. Це надає колонкам привабливіший зовнішній вид при розміщенні в домашньому інтер'єрі, а також дозволяє боротися з небажаним переображенням звукових хвиль. Колонки забезпечені знімними захисними сітками, які мають магнітну фіксацію. Загалом JBL Studio 620 відмінно виглядають як з грилями, так і без них, тому остаточний вибір залишається за меломаном.
У колонках використовуються оновлені басові динаміки з дифузорами PolyPlas, які мають діаметр 5,25 дюйми. JBL Studio 620 оснащені фазоінверторами, розташованими на задній панелі і точно узгодженими з басовиком. Форма вихідного отвору фазоінвертора забезпечує відсутність чутних акустичних шумів, яке порівняно невеликий діаметр дозволяє встановлювати JBL Studio 620 досить близько до стіни. Тим не менш, невеликі розміри цих колонок є причиною їхньої низької чутливості, що також необхідно враховувати. Втім, ніяких серйозних проблем це не викличе, оскільки завдяки високій допустимій потужності, що підводиться, з цією акустикою будуть відмінно працювати багато сучасних інтегральних підсилювачів або AV-ресивери.
У колонках встановлено рупорний твітер із 25-мм куполом, який має розширений діапазон робочих частот. Завдяки цьому динаміку JBL Studio 620 звучать прозоро та деталізовано, та чудово розкривають потенціал музики, записаної у форматах High Resolution.
Для підключення до підсилювача в акустиці передбачена пара позолочених гвинтових клем. Дана модель має збалансований та детальний звук, і здатна сформувати широку стереокартину. У разі потреби систему на базі JBL Studio 620 можна доукомплектувати сабвуфером середніх розмірів, наприклад, що входить до тієї ж серії Studio 650P.
Особливості:
- Рупорний ВЧ-динамік
- НЧ-динамік PolyPlas
- Фазоінвертор невеликого діаметру на задній панелі, закруглені грані корпусу
Характеристики:
- Частотний діапазон: 50 Гц – 40000 Гц (- 6 дБ)
- Розміщення: на полиці
- Тип корпусу: фазоінвертор на задній панелі
- Динамік НЧ: 5,25 дюйми, дифузор з PolyPlas,
- Динамік ВЧ: 25 мм, рупор HDI
- Потужність підсилювача, що підводиться: 100 Вт (максимальна)
- Опір: 6 Ом
- Чутливість: 84 дБ
- Частота розділу фільтра: 2300 Гц
- Габарити (ШхВхГ): 190 x 240 x 312 мм
- Вага: 6,9 кг
Артикул JBLS620DKW
id mr-00115809
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Полична |
| Призначення | Акустична установка |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Потужність | 100 Вт |
| Чутливість | 84 дБ |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Максимальна частота | 40000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 6 Ом |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 312 мм |
| Вага | 6.9 кг |
- Ціна: 23 373 ₴






