
Фронтальні акустичні колонки JBL Studio 610 Dark Walnut (JBLS610DKW)
32 794 ₴
- В наявності
- Код: 53951
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фронтальні акустичні колонки JBL Studio 610 Dark Walnut (JBLS610DKW)
Поличні колонки JBL Studio 610.
Домашня акустична система об'ємного звучання JBL Studio 610 ідеально підійде для вашої оселі. Першокласний звук дифузорів PolyPlas з вражаючою концертною точністю та потужністю динаміків у 100 Вт. Хвильовик формує ідеальну точну картину звучання. Сучасний дизайн дозволить вписати домашню акустику практично в будь-який інтер'єр та дати Вам неперевершений досвід прослуховування звуку будинку, як ніколи раніше.
Характеристики:
- Тип: 2-смугова
- Низькочастотний вуфер PolyPlas 133 мм (5,25 дюйми)
- Хвильоводи High Definition Imaging (HDI) з 1-дюймовим (25 мм) драйвером високочастотної компресії
- Потужність підсилювача, що рекомендується: макс. 100 Вт
- Частотна характеристика: 65 Гц – 40 кГц
- Чутливість: 84 дБ при 1 м, 2,83 В
- Номінальний опір: 6 Ом
- Частоти кросовера: 2,4 кГц
- Тип корпусу: герметичний корпус
- Розміри (Ш x В x Г): 285 x 300 x 150 мм
- Вага: 5,86 кг
Артикул JBLS610DKW
id smg-187110
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Полична |
| Призначення | Акустична установка |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Потужність | 100 Вт |
| Чутливість | 84 дБ |
| Мінімальна частота | 65 Гц |
| Максимальна частота | 40000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 6 Ом |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 285 мм |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 5.86 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 794 ₴






