
Подрібнювач (чопер) Gorenje S400XG
1 446 ₴
1 098 ₴
- В наявності
- Код: 53952
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Подрібнювач Gorenje S400XG 400W White
Подрібнювач (чопер) компанії Gorenje є недорогим і простим у використанні пристроєм. Як і випливає з назви, він виконує одне основне завдання — подрібнення. Для цього в оснащенні передбачено стандартний ніж з двома S-подібними лезами з якісної, довговічної сталі. Окрім подрібнення, він також здатен змішати необхідні інгредієнти до однорідної консистенції.
Потужність Gorenje S400XG становить 400 Вт, дозволяючи обробляти як м'які, так і тверді продукти: сире м'ясо, горіхи, сир, овочі тощо. Процес проходить у досить просторій чаші об'ємом 1 л. Вона виконана з товстого, стійкого скла, яке легко очищується від забруднень і не вбирає колір та запах при контакті з овочами, фруктами та зеленню.
Керування моделлю максимально просте і зрозуміле, адже передбачено лише один швидкісний режим і єдина кнопка, яка здійснює увімкнення.
Артикул S400XG
id dc-536816, mr-00142279, smg-163555, smg-163556
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Універсальний подрібнювач |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Об'єм чаші | 1 л |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал чаші | Скло |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Глибина | 102 мм |
| Вага | 1.3 кг |
- Ціна: 1 098 ₴










