
Камера відеонагляду TP-Link Tapo C216 3MP
1 950 ₴
- В наявності
- Код: 53960
- +380 (67) 249-48-482ий номер
IP-камера TP-Link Tapo C216 3MP N300 UA
Додайте безпеку у свій дім.
Гнучке розміщення в приміщенні або на вулиці. Отримайте всебічний захист за допомогою роздільної здатності 2K 3MP, що відображає яскраві кольори навіть уночі.
Панорамування/нахил
Плавний і миттєвий перегляд, широкий діапазон покриття для фіксації кожної миті
Інтелектуальне виявлення та сповіщення штучного інтелекту
ШI ідентифікує людей і виявляє плач немовлят, сповіщаючи користувачів за потреби.
Детектор руху та сповіщення
Налаштуйте свої зони активності, щоб знати, що важливо. Контролюйте отримання сповіщень, створюючи кілька користувацьких зон активності навколо важливих зон.
Точне розумне відстеження руху
Коли виявляється рухова активність, відстежує та стежить за людьми та домашніми тваринами, щоб тримати їх у полі зору.
Яскраві кольори навіть уночі
Замість чорно-білих зображень tapo C216 пропонує повнокольорові зображення вночі за допомогою вбудованих прожекторів, що забезпечує деталізацію в умовах низької освітленості.
Двосторонній звук
Використовуйте чіткий двосторонній звук для спілкування з допитливими сусідами по кімнаті, сім'єю.
Захистіть свою конфіденційність з самого початку
Встановлюйте настроювані блокові зони, щоб запобігти запису певних просторів, щоб вам ніколи не доводилося турбуватися про те, що особисті моменти можуть десь просочитися.
Відфільтруйте всі особисті простори, як-от ліжко, і записуйте лише ті місця, які потребують моніторингу, як-от дверні отвори та вікна, щоб ваша конфіденційність залишалася саме такою — приватною.
Артикул C216
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Квадратний |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 12 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2304х1296 |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 47 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 83 град. |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Кут повороту | 360 град. |
| Кут нахилу | 152 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 5 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 77.8 мм |
| Ширина | 69.8 мм |
| Висота | 105 мм |
| Вага | 220 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 950 ₴











