
Набір - камера + сонячна панель TP-Link Tapo C425 Kit
5 900 ₴
5 888 ₴
- В наявності
- Код: 53961
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розумна бездротова камера безпеки та сонячна панель TP-LINK Tapo C425 KIT
- Безперебійне живлення: Насолоджуйтесь безпекою, яка не потребує обслуговування, завдяки сонячній панелі tapo, яка забезпечує безперервне живлення та гнучку установку.
- Бездротове встановлення майже будь-де: позбавляє потреби в розетках та забезпечує гнучке розміщення. Додайте безпеку своєму дому, де завгодно та коли завгодно.
- Чудове зображення 2K 3MP: Зафіксуйте кожну деталь у кришталево чистій роздільній здатності 2K завдяки вдосконаленим алгоритмам, що забезпечують ідеальну експозицію вдень та вночі.
- Кольорове нічне бачення: Побачте ніч у яскравих кольорах завдяки об'єктиву з великою діафрагмою та вбудованим прожекторам, що забезпечують ефективне освітлення на відстані до 9 м.
- Гнучкі варіанти зберігання: оберіть локальне сховище microSD об’ємом до 512 ГБ або безпечний хмарний сервіс Tapo Care для додаткового спокою.
- Розумне розпізнавання осіб: Отримуйте сповіщення про виявлення особи, зменшуючи кількість хибних сповіщень та непотрібних сповіщень.
- Інтелектуальні сповіщення про телефон: налаштуйте зони активності для точного виявлення руху та сповіщень про телефон, зосереджуючись на тому, що дійсно важливо.
- Захист від атмосферних впливів IP65: забезпечує чудову водонепроникність та пилонепроникність для використання на відкритому повітрі.
Артикул C425
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 15 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Об'єктив | |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Кут огляду по вертикалі | 66 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 122 град. |
| Робота з зображенням | |
| WDR | Так |
| DNR | 3D |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| ІЧ-порт | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Додаткове джерело живлення | Сонячні батареї |
| Напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 116 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 58.32 мм |
| Вага | 660 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 888 ₴











