
Зовнiшнiй портативний SSD WD My Passport 2TB Midnight Blue (синій) WDBAGF0020BBL-WESN
14 400 ₴
- В наявності
- Код: 54025
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SSD диск Western Digital My Passport 2TB USB 3.2 Type-C Midnight Blue (WDBAGF0020BBL-WESN) External
Накопичувач нового рівня
My Passport SSD — це портативний накопичувач із блискавичною швидкістю передавання даних. Простий у використанні компактний накопичувач має красивий і надійний корпус.
Абсолютна зручність
Портативний накопичувач My Passport SSD готовий до використання відразу після купівлі. Для чого б ви його не використали — для резервного копіювання робочих документів або зберігання великих мультимедійних файлів, — просто підʼєднайте його та запустіть передавання даних.
Артикул WDBAGF0020BBL-WESN
id tev-15052604
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 1050 Мб/сек |
| Швидкість запису | 1000 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 9 мм |
| Вага | 46 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 400 ₴








