
Портативний SSD накопичувач - зовнішній Samsung T7 Shield 2 TB чорний (MU-PE2T0S)
14 900 ₴
- В наявності
- Код: 54026
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішній SSD накопичувач Samsung T7 Shield 2 TB Black (MU-PE2T0S/EU)
Надійний і довговічний SSD для творчості
Samsung T7 Shield - це портативний твердотільний накопичувач, який являє собою надійне й альтернативне рішення для зберігання та передавання даних. Цей накопичувач поєднує в собі найвищу продуктивність і ступінь захисту від води та пилу IP65, що робить його ідеальним для творчих завдань.Висока продуктивність і охолодження
SSD Samsung T7 Shield забезпечує високу швидкість читання і запису даних до 1050/1000 МБ/с завдяки інтерфейсам USB 3.2 Gen 2 і PCIe NVMe. Це дає змогу швидко зберігати великі файли. Додатково, система Dynamic Thermal Guard контролює нагрівання, забезпечуючи стабільну продуктивність навіть за інтенсивної роботи.Міцність і сумісність
T7 Shield забезпечує витримування несприятливих умов. Він має клас захисту IP65 від води, пилу та міцного світла, здатний витримати падіння з висоти 3 метри. Крім того, цей SSD сумісний з різними пристроями, включно з ПК, Mac, пристроями Android та ігровими консолями.Стиль і надійність від Samsung
Ця модель поєднує в собі стиль і надійність, а її прогумована поверхня ковзання забезпечує зручність використання. Будьте впевнені в якості та продуктивності, що надаються брендом Samsung, який є світовим лідером у виробництві флеш-пам'яті з 2003 року.
Артикул MU-PE2T0S
id tev-15052605
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 2 Type C |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 1050 Мб/сек |
| Швидкість запису | 1000 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 88 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Висота | 13 мм |
| Вага | 98 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 900 ₴











