
Портативний SSD накопичувач SanDisk 2TB USB 3.2 Gen 2 Type-C E30 R800MB/s чорний (SDSSDE30-2T00-G26)
13 900 ₴
9 799 ₴
- В наявності
- Код: 54027
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Портативний SSD SanDisk 2TB USB 3.2 Gen 2 Type-C E30 (SDSSDE30-2T00-G26)
Життя все прискорюється — придбайте портативний твердотільний накопичувач SanDisk
Найкращі миті життя пролітають швидко. Щоб їх не проґавити, вам потрібен надійний портативний накопичувач. Зберігайте файли, світлини та відео на продуктивному накопичувачі SanDisk Portable SSD, який ідеально підходить для активного стилю життя.
Портативний твердотільний накопичувач SanDisk — швидкий, портативний і доступний
Продуктивний портативний твердотільний накопичувач забезпечує швидкість читання 800 МБ/с.
Випробувана абсолютна надійність
SanDisk проводить сотні годин ретельного тестування, щоб переконатися в тому, що ваш диск гідний ваших найкращих робіт, і щоб ви знали, що ваші дорогоцінні файли є в надійних руках.
Резервне копіювання забезпечує життя без страху
Під час збоїв в електромережі, вірусних атак і навіть стихійних лих ви будете спокійні, адже ви маєте додаткову копію найважливішого, що зберігається на надійному диску.
Зберігайте найкращі миті
Створюйте резервні копії файлів, світлин і відео на накопичувачі, який ідеально підходить вашому активному стилю життя.
Портативний твердотільний накопичувач SanDisk досить міцний для подорожей
Беріть цей накопичувач із собою — захист від падінь із висоти до двох метрів означає, що цей міцний накопичувач може витримувати серйозні випробування.
Викликає прихильність
За допомогою міцного гумового карабіна ви можете закріпити портативний накопичувач SanDisk на ремені або рюкзаку для додаткової надійності.
Портативні твердотільні накопичувачі SanDisk заслужили довіру в усьому світі
Створено SanDisk — виробником, пристрої якого професійні фотографи беруть із собою на знімання.
Артикул SDSSDE30-2T00-G26
id tev-15052606
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 2 Type C |
| Сумісність інтерфейсу | USB 2.0, USB 3.0 |
| Країна виробник | Малайзія |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 800 Мб/сек |
| Швидкість запису | 520 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ударостійкість | 1500 G |
| Живлення | USB |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 96.9 мм |
| Ширина | 46.9 мм |
| Висота | 9.91 мм |
| Вага | 40 г |
- Ціна: 9 799 ₴








