
Блок живлення — адаптер Samsung 5 V 2 A 10 W зарядний пристрій 1 Usb вихід
280 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 33602
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок живлення для планшетів Samsung 5 V 2 A 10 W білий
Виделка 220V в USB без кабелю. Сам блок (адаптер)
Може застосовуватися для універсального блока живлення USB пристроїв.
Тип — Зарядний пристрій. Блок живлення
Потужність: 10W
Напруга: 5V
Сила тока: 2A
Роз'єм: USB (вхід). Універсальний
Постачається без кабелю
Гарантія — 1 місяць
Артикул: Galaxy 5V-2A-10W White
id tuv-19293
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Вихідна потужність | 10 Вт |
| Потужність | 10 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В, 5В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴


