
Бездротовий вимикач Aqara H1 Wireless Double Rocker Zigbee Apple HomeKit (WXKG15LM) Темно-сірий
2 220 ₴
- В наявності
- Код: 54056
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Бездротовий вимикач Aqara H1 Wireless Double Rocker (WXKG15LM) ZigBee 3.0 Apple HomeKit Space Gray
Aqara H1 Double Rocker Wireless Switch 2 клавіші Zigbee 3.0 Apple
HomeKit WXKG15LM - стильний бездротовий вимикач для дистанційного керування світлом у системі розумного будинку Aqara (додаток Aqara Home або Apple HomeKit).
Мінімалістичний дизайн
Вимикач Aqara H1 - не лише універсальний елемент розумного дому, а й стильний аксесуар для будь-якого інтер'єру. Темні кольори та матове покриття у поєднанні з широким функціоналом - чудовий вибір для поціновувачів практичності та стилю.
Зручно та практично
Попрощайтеся з громіздкою проводкою та реалізуйте подвійне керування без додаткових зусиль. Бездротовий Aqara H1 можна поставити будь-де, з'єднати з іншими інтелектуальними пристроями та керувати домом фізично та дистанційно ще швидше, ніж раніше. Швидкість реагування кнопки Aqara H1 становить всього 50 мс.
Продуманий до деталей
✔️ міцніші та надійніші клавіші у порівнянні з попередніми версіями вимикачів;
✔️ спеціальне покриття від відбитків пальців - насолоджуйтесь глибоким відтінком та приємною текстурою без зайвих хвилювань;
✔️ робота в HomeKit.
Для роботи вимикачів Aqara потрібен шлюз з підтримкою ZigBee 3.0, як-от:
Aqara Hub, Aqara Hub E1; Aqara Hub M1S; Aqara Hub M2; Aqara Hub G3; Aqara Hub G2H;
Aqara Hub G2H Pro, Aqara P3, Mi Gateway 3 (Mi Smart Home Hub) та ін.
Характеристики:
- Модель: WXKG15LM;
- Робоча вологість: 0% - 95% RH, без конденсації;
- Робоча температура: -10 °C - + 50 °C;
- Тип батареї: CR2450;
- Бездротовий протокол: Zigbee 3.0;
- Додаток: Aqara Home / Apple HomeKit.
УВАГА!!
Підключення та користування можливе за умови виставленого регіону "China Mainland / Материковий Китай" у додатку Aqara Home.
Артикул WXKG15LM
id se-bo-01568
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqara |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вимикача | Розумний вимикачі |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Колір кнопки | Антрацит |
| Дистанційне управління | Так |
| Вага | 82.5 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85.6 мм |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 12.5 мм |
- Ціна: 2 220 ₴









