
Штатив - трипод - тринога N-44 (210cm)
370 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 54057
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатив-трипод N-44 (210cm)
Універсальний гнучкий штатив та кріплення. Призначений для смартфона та невеликої камери.
Чудовий штатив з легкого матеріалу. Не боїться вологи, можна використовувати у воді.
Швидко-складна конструкція із засувками дозволить розібрати штатив у робоче положення менше, ніж за хвилину.
особливості:
- Портативний та дуже легкий
- Він може використовуватися як штатив і як монопод
- Кругове обертання на 360 градусів
- Для селфі, групового фотографування або відеозапису
- Висота в розкладеному стані: 210 см
id lvi-000026435 mm-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1700 мм |
| Максимальне навантаження | 0.5 кг |
| Тип головки | 3D |
| Вага | 0.356 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴




