
Сонячна панель Dokio DFSP-100M (гнучка + на рамі)
4 600 ₴
- В наявності
- Код: 54058
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гнучка сонячна панель Dokio Solar DFSP-100M (100 Вт)
Гнучка монокристалічна сонячна панель за потреби може згинатися на 30...40 градусів. Вага панелі на 80% менша, ніж у класичній сонячній батареї, що полегшує кріплення та значно розширює сфери застосування.
Завдяки товщині всього 2,5 мм стане чудовим варіантом сонячної панелі для яхт, катерів, човнів, кемпінгів або просто подорожуючих.
Переваги:
- Гнучкі, легкі, ефективні
- Ідеально підходять для заряджання автомобільних акумуляторів напругою 12 В
- Водостійкі, зносостійкі, довговічні.
Характеристики
- Вага: 1,02 кг
- Розміри: 974*565 мм
- Розміри упаковки: 980*580*35 мм
Структура матеріалу:
1-й шар: ETFE
2-й шар: Плівка EVA
3-й шар: Високоефективні сонячні батареї
4-й шар: Плівка EVA
5-й підлоговий рівень: ТРТ Backsheet
Рівень водонепроникності: P67 (розподільна коробка)
id olx-921340839, olx-3ReV2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dokio |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Монокристалічний кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 100 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 5.56 А |
| Напруга при максимальній потужності | 18 В |
| Струм короткого замикання | 5.81 А |
| Мінімальна робоча температура | -45 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Складна / портативна | Гнучка |
| Сумісність із зарядними станціями | EcoFlow, Bluetti, Універсальна (MC4) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.02 кг |
| Довжина | 947 мм |
| Ширина | 565 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴








