
Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 6 глобальна версія BHR08R2GL
22 900 ₴
- В наявності
- Код: 54059
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 6 GL BHR08R2GL
Комфортні поїздки на роботу та на прогулянки
Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 6 має фірмовий дизайн кіктейлу та відразу пізнаваний у натовпі. Стильний і практичний, він довезе тебе на одному заряді на відстань до 45 км. Покращені підвіски забезпечують комфортну амортизацію під час поїздок нерівними дорожніми покриттями. З цим самокатом тобі не страшні гірки та горбиста місцевість: він легко долає ухили під 18°. Великі безкамерні шини забезпечують маневровість під час пересування дорогами.
Стильний дизайн
Фірмовий дизайн із загнутим кіктейлем перетворює кожну поїздку на ефектне та стильне видовище. Динамічний кіктейл вирізняється продуманою ергономікою, яка забезпечує стабільність центру тяжіння як під час розгону, так і під час гальмування. У такий спосіб гарантована безпечніша, плавніша та контрольованіша їзда.
Підходить для їзди будь-якими дорогами
12-дюймові безкамерні шини забезпечують підвищений комфорт і збільшену на 40% площу контакту з ґрунтом під час пересування на електросамокаті Xiaomi Electric Scooter 6. Амортизувальні колеса та зміцнена підвіска знижують вібрації від дороги, забезпечуючи покращену стійкість у поворотах для безпечного подолання перешкод і маневрування. Проїзд лежачих поліцейських, гравійних ділянок або поїздки в несподіваних дорожніх умовах можливі завдяки збільшенню висоти осі на 24%, гарантуючи стійкість електромоделі та максимальний контроль над ситуацією.
Плавність кожного руху
Передня 30-міліметрова двопружинна та задня однопружинна підвіски створюють систему амортизації, яка ефективно пом'якшує нерівності дорожнього покриття, забезпечуючи плавну їзду навіть пересіченою місцевістю для комфортніших прогулянок на далекі відстані.
Збільшений запас ходу
На одному заряді електросамокат Xiaomi Electric Scooter 6 може проїхати понад 45 км, що дає змогу з комфортом долати великі відстані. Простий у керуванні та готовий до поїздок у будь-який момент, девайс дає змогу самостійно створювати маршрути й ефективно планувати розпорядок дня, точно не запізнюючись на зустрічі.
Високопотужний двигун
Підвищена потужність двигуна забезпечує легке подолання будь-яких підйомів. Високоефективний безщітковий двигун забезпечує продуктивність, енергоефективність і плавну їзду.
Надійний супутник для прогулянок
Міцний і ударостійкий електросамокат Xiaomi Electric Scooter 6 обладнаний рамою з автомобільної вуглецевої сталі та витримує навантаження до 120 кг, забезпечуючи безпечнішу поїздку.
Тебе точно помітять у сутінку
Смарт-ліхтарі електросамоката створюють умови для комфортних пересувань у будь-яку пору доби та в різну погоду. Фара високої яскравості 2,5 Вт забезпечує дальність освітлення в 15 метрів і чіткий огляд, гарантуючи безпечну їзду вночі. Стоп-сигнал позаду самоката блимає в процесі гальмування, запобігаючи пішоходам і транспортним засобам.
Миттєва зупинка в форс-мажорних ситуаціях
Подвійна гальмівна система створює умови для впевненої та швидкої зупинки в будь-якій непередбаченій ситуації. Переднє барабанне гальмо та система E-ABS забезпечують стабільну їзду в різних дорожніх ситуаціях.
Підходить для поїздок у будь-яку погоду
Водонепроникність за стандартом IPX5 по всій поверхні скутера захищає корпус від потрапляння крапель раптового дощу або під час проїзду калюж. Ступінь водостійкості батареї IPX6 дає змогу їздити на самокаті в будь-яку погоду.
Акумулятор під захистом
Інтелектуальна система BMS забезпечує шість ключових захисних механізмів для тривалої та надійної роботи акумулятора, захищаючи його від перерозряджання, перезарядження, стрибків напруги, перегрівання та короткого замикання.
Точний контроль швидкості
Вибирай один із трьох режимів їзди та контролюй швидкість пересування в різних сценаріях і з огляду на власні переваги.
Артикул BHR08R2GL, 1182013
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Конструкція | Складана |
| Особливості | Підніжка |
| Вага | 26.3 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 400 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 1274 x 595 x 1292 мм |
| Особливості : | Великий запас ходу, Дисплей, Додаток iOS/Android |
- Ціна: 22 900 ₴










