
Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 6 Lite BHR08R6GL
18 800 ₴
- В наявності
- Код: 54060
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 6 Lite GL BHR08R6GL
Транспорт для прогулянок і поїздок на роботу
Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 6 Lite має високоміцну конструкцію. Транспортний засіб легко переносити в руках і заносити на поверх завдяки полегшеним деталям. Двопружинна передня підвіска забезпечує можливість м'якої і комфортної їзди по нерівних дорогах. Збільшена ширина шин дозволяє легше об'їжджати перешкоди і вчасно маневрувати в екстрених ситуаціях, зберігаючи стабільність положення. На одному заряді на самокаті можна проїхати до 25 км.
Симбіоз стилю і потужності
Бездоганна елегантність дизайну поєднується з міцною конструкцією самоката Xiaomi Electric Scooter 6 Lite . Каркас з вуглецевої сталі витримує регулярні навантаження до 100 кг, забезпечуючи оптимальний баланс між технологічністю, швидкістю пересування і комфортом під час поїздок.
Плавна їзда незалежно від покриття
Модель оснащена двопружинною передньою підвіскою з ходом 25 мм. Вона ефективно поглинає удари при контакті з дорожнім покриттям, пом'якшуючи нерівності рельєфу і забезпечуючи комфортні поїздки.
Висока проїзна здатність
Під час поїздок на самокаті Xiaomi Electric Scooter 6 Lite зручно маневрувати в різноманітних дорожніх ситуаціях. Пневматичні шини з діаметром 10 дюймів швидко і без проблем долають лежачі поліцейські, гравій на дорогах або несподівані перешкоди, підвищуючи загальну прохідність і стійкість.
Подорожуй по місту куди захочеш
Транспортний засіб завжди готовий до поїздок і дозволяє вільно пересуватися протягом дня на роботу в офіс, в парк на прогулянку або в магазин за продуктами. Запасу ходу в 25 км більш ніж достатньо для переміщення по місту без необхідності дозарядки.
Горбиста місцевість не проблема
На самокаті ти легко подолаєш будь-яку гірку на шляху. Високопродуктивний безщітковий двигун з ефектом Холла демонструє потужність 500 Вт, забезпечує плавне подолання схилів з кутом до 15%.
Комплексна система безпеки
Система електросамоката створює не тільки комфортні, але і максимально безпечні умови їзди. Вбудована фара потужністю 2,5 Вт гарантує яскраве освітлення на відстані аж до 15 метрів. Задній попереджувальний стоп-сигнал блимає при гальмуванні. Твоє пересування по дорогах буде добре помітним як пішоходам, так і автомобілістам.
Миттєве, але акуратне гальмування
Девайс оснащений подвійною гальмівною системою, яка швидко реагує на дії користувача. Переднє барабанне гальмо і електронна система ABS представляють потужний тандем, що гарантує безпечне гальмування в різних дорожніх сценаріях і в екстрених ситуаціях.
Катайся в будь-яку погоду
Вся конструкція електросамоката має водонепроникність за стандартом IPX4, що дає можливість без проблем доїхати до офісу, навіть якщо почався дрібний дощ або на дорогах є калюжі. Водостійка батарея IPX6 працює стабільно в умовах підвищеної вологості.
Надійний і довговічний акумулятор
Інтелектуальна система управління батареями забезпечує шість механізмів захисту. Акумулятори для електросамокатів Xiaomi проходять сувору перевірку на безпеку і стабільність експлуатації під різними навантаженнями. Батарея захищена від перезарядження, перерозрядження, стрибків напруги, перегріву і короткого замикання.
Швидкість під твоїм контролем
Передбачено три змінні режими, завдяки яким ти можеш повністю контролювати ситуацію під час поїздок. Пішохідний режим забезпечує швидкість пересування 6 км/год, а якщо ти добираєшся на роботу і трохи запізнюєшся, то можна переключитися на спортивний профіль і їхати зі швидкістю 25 км/год.
Дистанційне керування в один клік
Підключайся до фірмового додатку Xiaomi Home для зручного керування електросамокатом. Переглядай дані про поїздки, контролюй рівень заряду акумулятора, перевіряй тиск в шинах без зайвих витрат часу і зусиль.
Артикул BHR08R6GL, 1182014
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Конструкція | Складана |
| Особливості | Амортизатор, Підніжка |
| Вага | 18.1 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 300 Вт |
| Дистанція пробігу | 25 км |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості : | Дисплей, Додаток iOS/Android, Вологозахист, Складна конструкція |
| Розміри: | 1140 x 512 x 1264 мм |
- Ціна: 18 800 ₴











