
Ноутбук HP 255R G10 (CA0S4AT) Сріблястий
43 754 ₴
- В наявності
- Код: 191082
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HP 255R 15,6-дюймовий бюджетний ноутбук G10 для бізнесу має потужність і продуктивність, тонкий і легкий корпус, а також надійний процесор AMD. Оновлена потужність сучасного ноутбука Спробуйте ноутбук для щоденного використання та роботи будь-де з потужним процесором AMD та необхідними інструментами для бізнесу. Перевірено на надійність та довговічність Ноутбук HP 255R проходить випробування MIL-STD, щоб запевнитися, що він відповідає стандартам HP щодо довговічності або перевищує їх. Enhanced Sign-in Security (ESS) Забезпечте захист даних і зменште ризик злому та спуфінгових атак за допомогою технології ESS для біометричної автентифікації. Швидкий та ефективний бездротовий зв’язок Портативність ПК та стабільність швидкісного з’єднання з мережею — ось, що визначає вашу мобільність. Завдяки стандарту Wi-Fi 6, що підтримує гігабітні швидкості, ваше бездротове з’єднання з мережею буде швидким і безперебійним навіть у мережах із високим навантаженням. Почувайтеся себе впевнено у віртуальному світі Іноді вирішити питання може лише розмова віч-на-віч. Завдяки камері HP HD з широким динамічним діапазоном (WDR) ви завжди виглядатимете якнайкраще під час віртуальних конференцій за будь-якого освітлення.
Артикул виробника: CA0S4AT
id dc-584455
Артикул виробника: CA0S4AT
id dc-584455
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.66 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7335U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятору | 41 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.8х236х15.7 мм |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Кардридер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ GB |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | 255 |
| Серія процесора | AMD Ryzen 3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрану | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 3,0 — 4,3 ГГц МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 754 ₴








