
Термопрокладка силіконова для ноутбука 100*100*2.0mm, 6W/m-K рожева.
319 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 48137
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термопрокладка силіконова для ноутбука (100*100*2.0mm, 6W/m-K) рожева. Застосовується для передавання тепла від чипа до радіатора. Робоча температура від -40 до +200 градусів
Тип — Термопрокладка
Застосовується для передавання тепла від чипа до радіатора. Робоча температура від -40 до +200 градусів
Артикул: 100*100*2.0mm Pink
Купити Термопрокладка силіконова для ноутбука (100*100*2.0mm, 6W/m-K) за низькою ціною Ви можете в інтернет-магазині a99.com.ua
Магазин А99.com.ua спеціалізується на продажу аксесуарів і комплектуючих до мобільної техніки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Термопрокладка |
| Виробник | Власне виробництво |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Теплопровідність | 6 Вт/(м*К) |
| Довжина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴


