
Термопрокладка силіконова для ноутбука Halnziye 100*100 товщина 0.5mm 4W/m-K Сіра
299 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 30231
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термопрокладка силіконова для ноутбука Halnziye (100*100*0.5mm, 4W/m-K) Сіра.
Застосовується для передавання тепла від чипа до радіатора. Робоча температура від -40 до +200 градусів
Тип — Термопрокладка
(100*100*0.5mm, 4W/m-K) Серая. Застосовується для передавання тепла від чипа до радіатора. Робоча температура від -40 до +200 градусів
Артикул: 100*100*0.5mm Gray
Купити Тєрмопрокладка силіконова для ноутбука Halnziye (100*100*0.5mm, 4W/m-K) Сірая за низькою ціною Ви можете в інтернет-магазині a99.com.ua
Магазин А99.com.ua спеціалізується на продажу аксесуарів і комплектуючих до мобільної техніки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Halnziye Electronics |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Термопрокладка |
| Теплопровідність | 4 Вт/(м*К) |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 0.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴


