
Термопрокладка силіконова для ноутбука Halnziye 100*100*1.25 mm, 4W/m-K Сіра.
297 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 46740
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термопрокладка силіконова для ноутбука Halnziye (100*100*1.25 mm, 4W/m-K) Сіра. Застосовується для передавання тепла від чипа до радіатора. Робоча температура від -40 до +200 градусів
Тип — Термопрокладка
(100*100*1.25mm, 4W/m-K) Сіра. Застосовується для передавання тепла від чипа до радіатора. Робоча температура від -40 до +200 градусів
Артикул: 100*100*1.25mm Gray
id af89782262 df37731
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Halnziye Electronics |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 100 мм |
| Тип | Термопрокладка |
| Товщина | 1.25 мм |
| Колір | Сірий |
| Теплопровідність | 4 Вт/(м*К) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴


