
Акумулятор Lenovo BL210 для S820, A750E, A770E, A656, A766, A658T
299 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 121342
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор Lenovo BL210 для S650 / S820 / A656 / A766 / A658T
Lenovo BL210 — оригінальна високоякісна акумуляторна батарея для смартфона.
| Тип | Акумулятор |
| Тип електроліту | Li-ion |
| Ємність акумулятора | 2000 mAh |
| Напруга | 3.7-4.2 В |
Сумісність Lenovo BL210
- Lenovo A529
- Lenovo A536
- Lenovo A606
- Lenovo A656
- Lenovo A658
- Lenovo A766
- Lenovo S650
- Lenovo S820
- Lenovo S820e
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність акумулятора | Lenovo |
| Виробник | Lenovo |
| Маркування акумулятора | BL210 |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 2000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴


