Адаптер живлення мережевий (зарядний пристрій, блок живлення) для нетбука Aspire One, планшета Acer Iconia Tab W500, 19 V, 2.15 A, 40 W (5.5mm x 1.7mm)
Спеціально для планшетів Acer Iconia Tab W500, W501 і нетбука Acer Aspire One
Штекер (конектор) — 5,5 на 1,7 мм
|
Виробник: |
Китай |
|
Напруга: |
19.0 Вольт |
|
Струм: |
2.15 Ампер |
|
|
|
|
Потужність: |
40W |
id df65969
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для планшета |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | Acer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 577 ₴



