
Сзу Nokia ACP-12 зарядний пристрій блок живлення
249 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1954
- +380 (67) 249-48-482ий номер
ЗП Nokia ACP-12 зарядний пристрій блок живлення
мережева зарядний пристрій Nokia ACP-12 призначене для швидкого заряджання Вашого мобільного телефона Nokia.
Мережевий зарядний пристрій Nokia ACP-12 стійке до стрибків напруги, коли мережа змінного струму нестабільна. Зарядний пристрій Nokia ACP-12 дуже надійний, має спеціальний захист від перезаряджання, здатні забезпечити стабільне глибоке заряджання акумулятора та зробити термін його експлуатації досить довгим. Порожня зарядного пристрою, зазвичай відбувається через неправильне використання або недбале поводження.
Постачається в пакованні — пакет зі штрих-кодом від виробника Nokia!
Сила тока 0,8 А
Напруга живлення 5,7В
Магазин A99.com.ua із задоволенням допоможе Вам підібрати якісний зарядний пристрій майже під будь-який ґаджет!
| Основні | |
|---|---|
| Номінальна сила струму | 0.8 А |
| Виробник | Nokia |
| Тип | Мережевий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | Nokia 3.5 мм (товстий) |
| Напруга живлення | 220 В |
| Призначення | Для телефону |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Чорний |
| Потужність | 4.5 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
- Ціна: 249 ₴


