
Чохол книжка 2E 10" універсал Jeka JK101 Nomi C10104 C10103 Pixus Touch 10.1
395 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 309940
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чехол книжка 10'' Jeka JK101 Nomi C10104 C10103 Pixus Touch 10.1
Чохол обкладинка для планшетів із діагоналлю екрана 10".
Трансформується в зручну підставку.
Розміри 270*190 мм (зовнішні)
для будь-яких 10-дюймових планшетів
Тип ― Чехол-книжка
Колір — чорний
Вертикальний і горизонтальні режими підставки
Підійде для:
- Acer Aspire Switch 10
- Apache A131HD
- Apple iPad Air 2 (MGKL2)
- Apple iPad Air (MD785, MD781)
- Archos 101d
- Assistant AP-110
- Assistant AP-115
- ASUS Transformer Pad (TF103)
- ASUS ZenPad 10 (Z300CG)
- Bravis NB102
- Bravis NB105
- Bravis NB106
- Bravis NB107
- Bravis NP101
- CUBE i7-Stylus (U107GT-S)
- CUBE iWork11 Stylus
- CUBE Talk9X (U65GT)
- Dell Venue 10 Pro
- Evromedia PlayPad 3G Note XL
- Elenberg TAB101
- Fidget Pad 10" (FP-X10HD)
- Fly Flylife Connect 10.1
- Google Pixel C
- Globex GU1011C
- GoClever Quantum 1010 Lite (TQ1010L)
- GoClever Quantum2 1010 Lite (TQ21010L)
- Jeka JK-100 v2.0
- Jeka JK101
- King's K10F-3
- Lenovo Tab 2 A10-30F
- Lenovo Tab 2 A10-70F 70L
- Lenovo Yoga Tablet 2 1050L 1051F
- Lenovo Yoga Tablet 3 Pro X90L (ZA0G0068)
- Lenovo ZA000012 Tab 2 A10
- LG G Pad 10.1 V700
- MATRIX 3000
- Microsoft Surface 3
- MYTAB Ontario 2 (U68GT)
- MYTAB Union 10 (U101GT-4G)
- Nomi C10103 Ultra
- Nomi C10104 Terra S 10"
- Pixus Touch 10.1
- Prestigio MultiPad Wize 3111 (PMT3111_WI)
- Prestigio MultiPad Wize 3021 3G (PMT3021)
- Samsung Galaxy Tab A 9.7 T555
- Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 / T561
- Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T810 / T815
- Sony Xperia Tablet Z4 SGP771
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 270 мм |
| Виробник | 2E |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Фіксація пристрою | Скоби |
| Тип застежки | Гумка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 190 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴








