
Автомобільний зарядний пристрій Xiaomi Car Charger Silver GDS4042CN, GDS4048GL
599 ₴
- Немає в наявності
- Код: 31777
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Автомобільний зарядний пристрій Xiaomi Car Charger Silver
Рекомендуємо нову модель
https://a99.com.ua/p1225005396-adapter-avto-qc30.html
оригінал!
Сріблясте
Модель — Roidmi
Артикул GDS4042CN
Xiaomi Roidmi Car Charger Silver (GDS4042CN)
Аді мк00000044718
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Потужність | 12 Вт |
| Тип | Автомобільний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | USB |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Стан | Новий |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | Універсальні |
| Посилання на Fishki.ua | https://fishki.ua/zaryadnye-ustroystva/xiaomi-car-charger-silver/ |
| Вихідний струм, A | 3,6 |
| Бездротове ЗУ | Немає |
| Вихідна підключення | USB |
| Тип ЗУ | автомобільний |
| Для планшетів | Так |
| Кабель в комплекті | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴


