Автомобільний інвертор Astra KV-150W USB
Виробник: Astra
id ml188418
Під'єднується в прикурювач автомобіля. Має 1 вихід 220 і 1 вихід для під'єднання USB-пристроїв.
Тип : Автомобільний інвертор, перетворювач напруги
|
Вихідна напруга |
220 В |
|
Тип |
Автомобільні інвертори |
|
Вихідна потужність |
150 Вт |
|
Роз'єми |
USB Розетка |
|
Підходить для |
Універсальний |
|
Додаткові характеристики |
Можливість під'єднання USB-пристроїв |
id ml188418
Виробник Astra
Тип Перетворювач DC-AC
Вхідні параметри
Під'єднання вхідне прикурювач автомобіля
Напруга, В 12 (11-15)
Вихідні параметри
Під'єднання вихідне 1 розетка
Струм, мА 200 (без навантаження)
Напруга, В 230
Потужність, Вт 150
Форма вихідної напруги модифікована синусоїда
Додатково
Розміри, мм 130x68x39
Вага, г 180
Захист перевантаження, коротке замикання, помилки полярності
Особливості USB-порт для одночасного заряджання пристроїв
Ви маєте унікальну можливість купити Автомобільний інвертор Astra KV-150W USB в Києві, у магазині A99.
Як самовивозом у центрі, так і з доставкою кур'єром або Новою Пощой.
Отримати Автомобільний інвертор Astra KV-150W USB за правильною ціною Ви можете саме в магазині A99.com.ua
Телефонуйте — надайте безплатну консультацію й гарантії від нашої компанії.
Зверніть увагу, всі супутні товари ви можете придбати зі знижкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Номінальна сила струму | 0.2 А |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Виробник | Astra |
| Підключення пристрою | USB роз'єм |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорна |
- Ціна: 599 ₴







