
Зарядне імпульсне 12 В 5 А 60 Вт блок живлення Merlion LX-1205000 штекер 5.5/2.5
355 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 45211
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зарядне імпульсне 12 В 5 А (60 Вт) блок живлення ZH01201000 штекер 5.5/2.5, довжина 1,20 м
ID yt01580
Тип: Блок живлення
Тип: імпульсний
Виробник: YOSO
Артикул: ZH01201000
Параметри заряджання: 12 В 5 А (60 Вт)
Штекер: 5.5/2.5
Довжина: 1,2 м
Колір: чорний
Внимание! Зовнішній вигляд зарядного пристрою може відрізнятися від представленого на фото, але за параметрами буде саме зарядне імпульсне 12 В 5 А (60 Вт) блок живлення YOSO ZH01201000 штекер 5.5/2.5, довжина 1,20 м
Широко використовуваний для постачання систем відеоспостереження, освітлення, а також у галузі промисловості адаптер імпульсного типу. Своєю роботою від забезпечує подавання стабільної напруги 12 вольтів. Сила струму 5 амперів.
Під'єднання до кінцевого пристрою відбувається через роз'єм 5,5/2,5 розміщений на кабелі довжиною один метр. Основу корпусу становить міцний пластик.
Купити Зарядне імпульсне 12 В 5 А (60 Вт) блок живлення YOSO ZH01201000 штекер 5.5/2.5, довжина 1,20 м по низькою ціною Ви можете в інтернет-магазині a99.com.ua.
Магазин А99.com.ua спеціалізується на продажу аксесуарів і комплектуючих до мобільної техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Вихідний струм, не більше | 5 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Наявність амперметра | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Вихідна напруга (output) | Дванадцять |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
| Сила тока | 5 А |
| Користувацькi характеристики | |
| Призначення | Універсальні |
- Ціна: 355 ₴





